Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok évek ota...

17 éves lány vagyok évek ota nemtudok hizzni 42kilovagyok amire feltudok hizzni az a max 45 kilo. Mitcsináljak hogy hizzak?

Figyelt kérdés
Szedtem már béres cseppet és vitaminokat is de sajnos nem használt nagyon szeretnék lagalább 5 kilot felhizzni nagyon sokat eszek és fekszek de akot sem hizzok! Esetleg valamijen gyogyszert kéne szednem?
2017. okt. 3. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Jázusom! Előbb tanulj meg írni, mert ez botrányos.
2017. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kiskorom ota nem elek magyarorszagon es angol iskolaba jartam csak ezert lehet h nem helyes az irasomert igy eleg nehez!;)
2017. okt. 3. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Segiteni en se nagyon tudok, en se tudok hizni, a max nekem is 45 kg volt, de en fiatalabb vagyok nalad☺ szerintem probalj meg izmosodni. Jobb mint a zsir😊 Sok sikert!
2017. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első nekifutásra menj el orvoshoz.

Lehet, hogy valami hormonzavar van, vagy pajzsmirigy probléma.

Vagy bélféreg.


Közben szerezz egy magyar helyesírás ellenőrzőt is a gépedre.


Ja, és ne hízni akarj, hanem erősödni. Tornázz!

Az izom sokkal nehezebb, mint a zsír, szóval szépen nőne a súlyod.

2017. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 István1973zsir válasza:
egyél sok szénhidrátot. csoki, kenyér, krumpli, tésztafélék.
2017. okt. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Éron91 válasza:
Szedj vitamint főleg B6 és B12 tartalmú vitamint. Scitec- nek például a multi pack pro plus vitaminját javaslom. Emellett járj rendszeresen edzeni,de ne a futásra helyezd a hangsúlyt. Evés mellett napi 1-2fehérjét simán megihatnál ez is sokat tud dobni. Van kifejeztetten tömegnövelős fehérje. Nem leszel tőle terminátor,de legalább nem zsírban szeded fel a +kilókat hanem izomban. Én ezt javaslom. 1év alatt 5-8kilót lazán fel tudsz szedni így. Csinálj mindenképp elötte utána képet hogy motiváld magad és hetente reggel felkelés után mérd le magad mindig ugyan azon a napon. Mindig fehérneműben papucs nélkül mérd le magad és akkor se aggodj ha stagnál pár hetet a testsúlyod vagy egyik hétről a másikra minusz. 1-2 kilót látsz a mérlegen ez normális. Hosszútávot nézd mindig. Ha bármi egyéb kérdésed van keress meg privátban. Sok sikert.
2017. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!