Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Három hetes mellbimbó piercing...

Három hetes mellbimbó piercinggel fürödhetek?

Figyelt kérdés

Először is bocs a kategóriáért, de nem tudtam, milyen kategóriába tegyem a kérdést.


Másodszor: három hete szúrattam a mellbimbómba piercinget és három hét alatt eddig SEMMI gondom nem volt vele. Igazán szerencsésnek érzem magam. Vigyáztam rá, fújtam Octanisepttel, egyetlen egyszer nem éreztem fájdalmat vagy kellemetlenséget. Annyi volt talán, hogy 2-3 alkalommal ért hozzá a kezem, amikor épp pólót húztam fel, vagy valami volt, egyébként komolyan írom, semmi de semmi fájdalmat nem éreztem, semmi bajom nincs vele, sőt, zuhanyzáskor véletlenül szappan is érte, na mondom, akkor már mehet rá a víz is. Semmi gond vele.


Viszont nagyon szeretek fürödni, jó forró vízben ellazulni, nálam ez úgy megy, hogy a kádban, a jó forró vízben áztatom magam minimum egy óráig (kis relax).


Vajon ez még korai volna, annak ellenére, hogy semmi bajom nincs a piercinggel? Vagy azért még inkább várjak vele?



2018. jan. 2. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Ha eddig is érte a víz zuhanyzáskor, szerintem simán pancsolhatsz és áztathatod magad, meg a piercingedet.
2018. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, profi csinálta.

Ha felhívod, ő egész pontosan meg tudná mondani, hogy milyen esetben mit lehet.

2018. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg szerencsés vagy :D

Én 3 hetessel még nem mertem, bár nekem 2 hét totál szenvedés volt, iszonyat fájt.

Én a helyedben fürdés előtt lezuhanyoznék, hogy ne az egész napos koszban ázkolódjak. Ha meg úgy látod, nem tesz jót neki, hát kijössz a vízből.

2018. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!