Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Friss piercinggel kapcsolatban...

Friss piercinggel kapcsolatban tanács? (Fontos részletek lent)

Figyelt kérdés

Negyedik napja, hogy mellbimbó piercinget szúrattam. Semmi gond nem lépett fel idáig, figyelmesen ápolom, úgy és azzal a szerrel, ahogy és amit a piercinges javasolt. Begyulladva sincs, szépen gyógyul, olykor érzékennyé válik, de túlzás lenne azt mondani, hogy fáj.

VISZONT! Bután hangzik, de mintha a mellbimbóm alján (tehát ott, ahol semmi se érintkezik az ékszerrel vagy a két lyukkal) megjelent egy "heg". Nem seb, inkább olyan, mint egy varrasodott heg. Nem fáj, de mégis ott van.

Lehet ennek bármi köze is a piercinghez?


A másik két, rövid kérdésem még az lenne, hogy

1. A piercinges azt mondta, tusoláskor nyugodtan engedjek folyó vizet a sebre, csak - nyilván - töröljem szárazra utána. Sok helyen olvastam, hogy ez mégsem jó ötlet. Hol az igazság, mit ajánlotok?

2. Ha úgy érzem, hogy a szúrás körül kiszáradt a bőröm, az jelenthet valamit, vagy ostoba paranoia?



2013. szept. 9. 17:49
 1/1 anonim válasza:
Én is nemrég szúrattam és nekem is volt ilyen heg szerűség, de elmúlt...szerintem csak alvás közben valahogy ott is megnyomódott a piercing által.A vízzel kapcsolatban pedig, hát én tök simán engedek rá vizet, sőt kádban is fürödtem vele és semmi baja nem lett.A kiszáradásos dolgot én még akkor tapasztaltam amikor a köldök pc-m volt friss és azokat a szereket használtam amiket a piercinges mondott, ezért átáltam a baba olajra, meg a sunbreesere és nagyon jól bevált a mellbimbó pc-nél is, szóval tudom ajánlani neked is :)
2013. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!