Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha nagyon...

Mit lehet tenni ha nagyon hiányoznak a régi idők?

Figyelt kérdés
Számomra a "fényévek" amik tényleg mindig jó voltak azok 2004 és 2010 között voltak. Mostanra ha már csak meghallom mondjuk egy 2006-os zenét feltör belőlem ez az érzés és akkor nagyon rossz. Úgy érzem mintha "fájna" a szívem a régi időkért. Sokszor már majdnem sírok is. És tudom hogy semmit sem tudok tenni érte, de megpróbálok ide írni és a válaszok alapján remélem majd javul a helyzet. Tudom kicsit bizarul hangzik a dolog. Köszi!

2018. jan. 2. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Sok mindent nem tethetc
2018. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hány éves vagy, de alighanem "öregszel" és nosztalgiázol.
2018. jan. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
90%
Hasonlóan érzek én is akkor, ha valami olyasmit hallok, vagy látok a TV-ben, ami valamilyen szinten a gyerekkoromat, vagy a korai teenager-korszakom érzéseit hozza vissza. Az semmiképpen nem lenne jó, ha vissza mennél az időben, de akár valamilyen formában mégis megtehetnéd ezt. Például hallgass olyan zenéket, vagy bandákat, amiket akkoriban. Nézz akkori filmeket, amik akkoriban meghatározták az életedet. Találkozgass olyan emberekkel, akikkel akkoriban. Viszont arra figyelj, hogy ne ess bele abba a szakadékba, ami depresszióssá tehet. Gondolj inkább úgy erre a korszakra,hogy... ,, b*ssz*meg! Mekkora szerencsés vagyok, hogy megélhettem ezt, azt, meg amazt ebben a pár évben!"
2018. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Pálinkát!
2018. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!