Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hány anime létezik?

Szerintetek hány anime létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tisztában vagyok vele, hogy néhányan nem tartják elfogadott dolognak, sőt talán még ördöginek is titulálják az animéket. Tőlük előre is bocsánatot kérek!

Egyszer gondolkodni kezdtem azon, vajon hány anime létezik. Hogy pontosítsak, én azt tekintem animének, melyeket az AnimeAddicts és a MyAnimeList is elfogad.

Sajnos sehol sem leltem még kielégítő válaszra, ezért hozzátok fordultam segítségért.

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2018. jan. 4. 06:12
 1/9 anonim válasza:
100%
Nagyon sok. Egeszen az 1900as evektol mostanaig gyartjak őket. Ha jol tudom hetente 40 uj anime jön ki,vagy valami ilyesmi. Konkret szamot ,nem tudsz talalni,hiszen folyamat jonnek ki az ujabb es ujabb animek. En amugy szeretem az animeket.
2018. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

AnimeAddictson kb. 15000 anime van az adatbázisban.


Nem hetente jön ki 40 anime, hanem szezononként kb. 50-100 között, amiknek hetente jelennek meg az új részei. Igaz, hogy az 1900-as évektől vannak animék, de régen még jóval kevesebb készült, volt olyan év, hogy összesen nem készült annyi anime, mint most egy szezonban.

2018. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A MyAnimeList listáit sokkal többen frissítik, úgyhogy ott jóval több anime van feltéve. Sajnos nem lehet úgy kilistázni, hogy látni lehessen a pontos mennyiséget, de az anime ismertetők URL-jében benne van, hogy hányadikként lettek hozzáadva az adatbázishoz.


Például az egyik legújabban hozzáadott anime a MyAnimeList-en a 'Jashin-chan Dropkick', ami 36906. animeként lett feltéve az oldalra, vagyis legalább ennyi létezik.

( [link]

2018. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úúú!!! Ezek szerint még sok van, amit meg nézhetek😁. Nagyon köszi szépen mindenkinek, már jó ideje fúrta az oldalamat ez a dolog...
2018. jan. 4. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

3-as: Attól is függ, hogy mi számít külön animének, értem én itt a külön ovákat, onákat, plusz a mangákat is le kéne vonni abból a számból, amit írtál, nem?

Csak mert így jóval kevesebbet kapnánk, de ne aggódj kedves Kérdező, soha sem fogsz kifogyni. (:

2018. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató.
2018. jan. 4. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel szezononként legalább ötven sorozat indul (mozifilmek, ovák stb. ebben még nincsenek is benne), így mindig lesz mit nézned.
2018. jan. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Arigatou minna!^^
2018. jan. 7. 10:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyük úgy,hogy szezononként 50 jön ki és 2000-től számolom. 4x20=80 80x50=4000db.
2020. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!