Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merre lehet alkalmi női cipőt...

Merre lehet alkalmi női cipőt venni Budapesten 35-nél kisebb lábra?

Figyelt kérdés
Mindenképpen üzlet kéne, ahol fel tudom próbálni, nem rendelős oldal. Általában 36-os cipő kell, de a magas, alkalmi cipőlből a XS-es 35-ösből kiesik a lábam, márpedig a Deichmannak például az a legkisebb mérete. Köszönöm a segítséget! :)

2018. jan. 4. 21:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Próbáld gyerek részlegerészlegen. Eléggé divatos gyerekholmikat lehet kapni már, szerintem cipőt is akár.
2018. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de sajnos a legtöbben valami minta, masni meg mindenféle dísz van. Illetve gyereknek nem nagyon van magas sarkú cipő (ami persze nem baj, csak nekem kicsit magasabb sarok kéne). Nincs valami bolt, ahol xxs-es cipő is van vagy kifejezetten ilyen üzlet? Egyet találtam, de a weboldal alapján nem nagy a választék. Csak lehet venni valahol. :(
2018. jan. 5. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Kínaikban próbálkozz, nekem is a fél Ázsia Centert felkutatva sikerült alkalmi magassarkút szerezni a 35-ös lábamra 😂 a deichmannosokkal én is rendre megszívom mostanában, bazi nagyok lettek, sokszor a 36-os kisebb, sőt egyszer még a 37-es is jó volt, míg a 35 leesett rólam, mint a huzat.

Sebastianoban is van még néha 35-ös méret, bár drága és szűk a kínálat. Meg van egy Kislábú Nők Cipőboltja nevű üzlet, de itt még nem voltam, csak internetről ismerem őket. Apropó, neten nagyobb eséllyel találsz ekkora cipőt, csak persze lutri, hogy valóban jó lesz-e.

2018. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még aktuális lenne a kérdés, esetleg a Kis lábú nők üzletét érdemes felkeresni,ott mindenféle (alkalmi, hétköznapi) cipő kapatható kb 30-31 mérettől 35-36ig.
2018. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!