Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted hol jobb lakni, hol...

Szerinted hol jobb lakni, hol jobb élni : faluban ( kistelepülésen ) vagy városban, egy hatalmas városban?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi..

Falun könnyebb megélni abból a szempontból hogy olcsóbb a lakhatás, de ezzel szemben sok a ház körüli munka, boltok drágábbak,utazás nehézkes.

Levegő tisztább,barátságosabb a környezet.

Városban egyszerűbb a közlekedés, több megoldás jöhet szóba, biciklivel faluról lehet nem szívesen járnál télen dolgozni, amíg városban felszállsz egy buszra,villamosra stb.. Nagy a választék a boltok között, lakhatás drágább de általában a vidéki fizetéstől kicsivel magasabb a nagyvárosi. Zajosabb,pörgősebb az élet, de ha nem vagy társasági ember zavaró tud lenni a sok idegen.


Nincs olyan hogy jobb, azt kell mérlegelni hogy a te számodra melyik az optimálisabb.

2018. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én falun szeretek, persze nem a "világ végén", hanem azért város elérhető közelségében.
2018. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaza van az 1-esnek.De nekem mindenképpen a város a nyerő.Sokkal többféle és sokkal több minden van ott , mint egy isten háta mögötti faluban.Sajnos : ott , igen , így kell írnom.
2018. jan. 5. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol jó, de legjobb a mákos tészta - tartja a mondás.

Komolyra fordítva; szerintem falun, vagy kistelepülésen jobb. Majd negyven évig laktam városban, és szerintem ott valóban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem. Nekem legalábbis nem. Nekem tér kell, erdő-mező, tópart. Állatok Nekem egy cseppnyi élővíz többet jelent egy egész metropolisznál.

Persze amíg az ember fiatal, jobb a város. Ott közel van minden, és sajnos a munkahelyek is csak ott vannak. Óvoda, bölcsőde, iskola is. Így amíg a gyerekeim fel nem nőttek, magam is városlakó maradtam, utána költöztem csak vidékre, és építettem fel a saját birodalmamat.

2018. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én városban szeretnék lakni,ha másért nem ,azért, mert ott sok helyen van nyilvános számítógép használatára lehetőség.A faluban,ahol kénytelen vagyok lakni,mindössze egy ilyen intézmény van,az is többnyire zárva.Nekem csak egy egyszerű tabletem van,ami egy csomó dologra nem használható.
2018. jan. 15. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy városban szeretnél lakni. De mondok én neked valamit.

Nézd meg Tóth Ferencnek a Mit eszel majd akkor, ha nem indul a traktor? c. előadását a youtubon.

2018. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!