Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon van valami...

Magyarországon van valami hippi kommuna féleség? Vagy ehhez hasonló kis hely, ahova be tudnék csatlakozni? Tudnátok segíteni valahogy? El akarok menekülni a jelenlegi életemből!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok. Mára jutottam el arra a szintre, hogy egyszerűen el kell menekülnöm valahova, mert megőrülök, és nem tudom tovább folytatni ezt az egyetlen kis életem, ebben az állapotban ami most van. Ha egész életemben legalább 10 percre szabadnak érezhetném magam, már megérné az egész, de ez eddig nem történt meg, még egyetlen pillanatra sem. Félek, hogy teljesen elveszítem önmagam, én nem szeretnék lenni egy gyári munkás aki élete végéig hajt, és nem szeretnék egy lelketlen pszichopata sem lenni aki egy sikeres céget vezet. Szépnek akarom látni az életet, legyen az akárhol. Tudok SZERETNI, és ezzel már valahol győztesnek érzem magam, mert mi más az élet egyik legfontosabb értelme, ha nem ez? Egy helyet keresek, ahol ezt értékelik.....aki tud nekem segíteni, vagy bármi, itt is, vagy privátba is írhat...és előre is nagyon szépen köszönöm neki!

2018. jan. 5. 18:53
 1/2 anonim válasza:
Én pl. vidékre szeretnék költözni és földet művelni...
2019. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi lett veled utána?
2021. dec. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!