Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Beszerelhetek hasonló videókártyát a jelenlegi procim mellé? Elbírja a tápegységem őket biztonságosan?

Sziasztok!

Egy Dell Precision T3500 PC-be szeretnék nagyobb videókártyát. Ez egy 'workstation' lényegében.

Egy Nvidia 750 körülire gondoltam (2gb, ddr5, 128bit) Ezeket olyan 400W? körül írják a gyártók.

Jelenleg a proci egy W3565 Intel Xeon (ez tudtommal önmagában 130W az adatok szerint) +12GB DDR3 van.

A tápegység eredeti gyári Dell 500W.

+5V -/ 20A , +3.3V -/ 20A

+12VA -/ 18A , +12VB -/ 18A

+12VC -/ 18A ,

-12V -/ 0.5A , +5Vsb -/ 4A

Működne problémamentesen a gépemben egy ilyesmi videókártya?

Összeadódik a W másokkal, vagy nem ez alapján dől el a dolog?

Előre is köszönöm a segítséget, magyarázatokat!

Kérdések hasonló témákban:
PC, játék, videokártya, VGA, Dell, DDR3, DVI, Precision, Dell Precision T3500

2016. febr. 17. 20:45  Privát üzenet  

A válasz
Hát, a gtx 750 alig fogyaszt. Egy próbát megér.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. febr. 19. 17:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Román, Szlovák, és egyéb ehhez hasonló népek jelenlegi történelmi nézeteit, mennyire veszik komolyan nemzetközileg?
Ma észrevettem hogy a nagyajkamon ill. mellette egy kb.1cm Dudor van először azt hittem pattanás lesz, jelenlegi tüneteim gombához hasonló fehér átlátszó folyadék kíséretével,...
Nokia 500 hoz hasonló kategóriájú mobiltelefon létezik? Jelenlegi telefonom nem érzékeli a fülhallgatót, de a javítás 5-8 ezer forint lenne és ezért kellene egy új (használt)...
Láttam hogy volt már pár hasonló kérdés, de most a jelenlegi helyzet szerint kötelező a kutyának jegyet venni buszon?
Elvesztettem kislányomat 37. hetesen köldökzsinór csomó miatt. Van két nagylányom, Ő közös baba lett volna jelenlegi férjemmel. Nehezen éljük meg. Ha valaki átélt hasonló...
Tudtok jelenlegi forgalomban dell inspiron mini duo-hoz hasonló netbookot?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!