Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 38 évesen...

Miért van az, hogy 38 évesen annyi sok rossz ért, mint másnak fele egész életében sem. Miért nem tudnak befejeződni a rosszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miért van az, hogy 38 évesen annyi sok rossz ért, mint másnak fele egész életében sem. Miért nem tudnak befejeződni a rosszak?

Amikor rosszul vagyok, mindig az jut eszembe, hogy olyan jó lenne egy néha boldog Családban lenni...



2018. jan. 6. 20:12
 1/4 anonim válasza:
pontosabban mik azok a rosszak?
2018. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hasonló cipőben járok 39 évesen.

Mik történnek/történtek Veled?

Van Családod? Kikből áll?

De remélem bírod gyógyszerek nélkül?

Kitartást és sok erőt!!!

2018. ápr. 8. 11:21
 3/4 A kérdező kommentje:
EZ JÓ!!! :-D :-D
2018. ápr. 8. 11:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Másfél év alatt magamtól nagyon fokozatosan tettem le a Rivot, pedig a pszichiáterem ellenezte! 3 évig nem nevelhettem a saját Gyermekeimet. Ezt nem kívánom senkinek!!! Nagyon nagyon nehéz volt, de meg kellett tennem! 39 éves vagyok. Karácsony óta vagyok tiszta, nagyon keserves folyamat volt!!! Nem vagyok beteg csak túl érzékeny és van oka annak, hogy ilyen állapotban voltam! Eltemettem egy Gyermekemet és nem tudtuk megbeszélni. Úgy megromlott a kapcsolatunk, hogy félre lépett. Én meg beleőrültem az egészbe sajnos szó szerint! :-(
2018. ápr. 8. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!