Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egész nap rossz gondolatok...

Egész nap rossz gondolatok gyötörnek, Meg fogok halni stb . , Ahogy fel kelek nem tudok nem gondolkodni, Egész nap csak jár az agyam "hülyeségeken" . Már teljesen magam alatt vagyok hogy nem tudok ki kapcsolódni egy kicsit! . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rossz gondolatok gyötörnek
2012. jún. 2. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
VElem is volt régebben ilyen akkor próbáltam nem arra koncentrálni gépezni tv-zni menj át barátaidhoz és szervezzetek programokat és ne kattogj ezen biztos valami olyan történt veled ami miatt rosszul érzed magad ha túl teszed magad rajta ez is el fog múlni !! am hány éves vagy ?
2012. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedj B vitamint és egyél teljes kiőrlésű kenyeret, mert ez vitaminhiánytól is lehet.
2012. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19 vagyok , és már az a helyzet , hogy a barátnőm melett sem tudok másra gondolni egyszerűen fekszek az ágyban és más nem jár a fejemben csak a hülyeségek ... Már teljesen azon vagyok hogy meg fogok örülni ... Semmihez nincs kedvem , szar a közérzetem már az utcára sem nagyon akarok lemenni .
2012. jún. 2. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit az pláne nem tesz jót neked beszélj a szüleiddel barátaiddal . És ha más nincsen menj el egy pszihológushoz !!
2012. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!