Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a meditációban?...

Ti hisztek a meditációban? Ismertek olyat aki meditál? vajon én is tudnék?

Figyelt kérdés
nem vallási vagy egyéb alapon hanem tudományos alapon értve vajon tényleg el lehet érni egy lelki béke állapotot? próbálkoztam már de simán csak relaxációnak tűnik de szerintem senki nem képes rá csak próbálkoznak
2018. jan. 6. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Gugli a barátod!


Beütöd a meditáció, a tudományos vizsgálat (meg amit még akarsz) keresőszavakat, aztán majd csak kidob valamit, nem? Bár ha te már eldöntötted, h: "szerintem senki nem képes rá csak próbálkoznak", akkor inkább keress más érdeklődési kört, olyasmit, amit kevésbé utasítasz el.


Hm?

2018. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én hiszek benne hogy lehetséges csak nem hiszem hogy képesek vagyunk rá de miért adjam fel a gondolatot csak azért mert kételkedek bennne?
2018. jan. 7. 16:24
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy meg a kérdéseim láttad ? minek kellene a google
2018. jan. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!