Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt mondja...

Ha egy férfi azt mondja nekem, hogy én vagyok a szeme fénye az tényleg jelentheti, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
vagy csak úgy mondja... nem sok önbizalmam van, azt se tudom mit szabad elhinni és mit nem...
2018. jan. 9. 09:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
esetleg csak azért mondja, mert szimpatikus vagyok neki, vagy csak kedvel, vagy hülyít..
2018. jan. 9. 09:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vak. :D Nem ismerjük a helyzetet, így nem tudhatjuk. Ilyesmit általában a párunknak szokás mondani.
2018. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod:-)
2018. jan. 9. 09:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudunk semmi sem erről a férfiról, így nem tudhatjuk.

Van, aki csak úgy mondja, nincs jelentősége, csak ilyen kedveskedős típus.

Van, aki csak kábítani akar mindenféle ilyen szöveggel.

És persze van, aki komolyan gondolja.

2018. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én sem tudok még sok mindent róla, de állandóan keres engem, és mindenre kíváncsi ami velem kapcsolatos. Szóval folyamatosan érdeklődik irántam nap nap után. Gondolom akkor inkább lehet azt mondani, hogy ezek alapján nem hülyít, nem? vagy talán kedvel.
2018. jan. 9. 09:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Dugni akar
2018. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem lehet, hogy komolyan szeretne ismerkedni és párkapcsolatot akar? és nem csak szexet?
2018. jan. 9. 11:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy komoly férfi nem mond ilyet egy szinte ismeretlen nőnek. Szóval szerintem is dugni akar.

Ha már kapcsolatban lennétek, az más, ha ilyeneket mond. De így hogy még szinte két ismeretlen vagytok, ez inkább tipikus kábító szövegnek tűnik.

De látom, hatott :D

2018. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát most elkeseredtem, de hozzá kell tennem, hogy ez a férfi tudja, hogy rövid távú kapcsolatra, vagy csak szexre nem vagyok vevő, ezt az elején tisztáztuk és eszerint is viselkedünk egymással. pl. nem nyomulós, kiéhezett, bunkó... akkor is ez a véleményetek, hogy d.ni akar csak?
2018. jan. 9. 12:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mi a véleményünk? Te már eldöntötted magadban.
2018. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!