Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan előzzem meg a túlzott...

Hogyan előzzem meg a túlzott szagosodást?

Figyelt kérdés
14 éves làny vagyok. Reggel mikor felkelek mindig megmosom a hónaljam alaposan szappannal, majd bedezodorozom. De mindez hiába, ugyanis kb. 3 órával később már büdös vagyok. Nem szoktam megizzadni, a suliban egyébként is hideg van, mégis szó szerint hagyma szagom van. És ami furcsa, hogy csak az egyik hónaljam büdösödik, a másik teljesen illatos marad. Már próbáltam sokféle dezodort (nivea, dove, garnier), most jelelleg rexona stress controlt használok. Volt, hogy betadinnal is megmostam és néha még digi fungi hintőporral is bekentem, de semmi sem használ. Mit tegyek?
2018. jan. 11. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Naturland - Solutio Antisudorica

Patikában kb 400 Ft. Fürdés után tök szárazra törlöd a hónaljad, fogsz egy vattapamacsot, raksz rá egy keveset ebből a szerből és bekened a hónaljad.

Ne ijedj meg ha kicsit csíp vagy kiszárítja. Ha pár nap múlva már nagyon kiszáradt a bőröd akkor tegyél rá folyékony stiftet, azt a görgőset, hogy hidratálva legyen, és utána pár napig ne használd a szert, amíg ilyen száraz a bőröd.

2018. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
húgom is szörnyen büdös volt kamaszkorában. minden létező női dezodort kipróbált, aztán áttért a férfi dezodorokra. vmelyik old spice kenős deo jött be neki legjobban
2018. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez baktérium.

Orvosnál kellene érdeklődni, hogy mit lehet vele tenni.

2018. jan. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!