Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy előzzem meg a cukorbetegs...

Hogy előzzem meg a cukorbetegséget?

Figyelt kérdés

Hogy előzzem meg a cukorbetegséget, és fogyjak 10-20 kg-t csodaszerek nélkül?

Mit ehetek és mit nem?


2017. aug. 19. 09:24
 1/3 Duenna ***** válasza:

Először is felejtsd el a húsféleségeket, a tejet, a tejtermékeket, a tojást és a cukrot. Nyár van, rengeteg gyümölcs van, szedjél össze mindenféle gyümölcsöt, mosd meg, tedd egy erősebb turmixba, turmixold össze, és ezt ihatod reggel reggelire, és este vacsorára. Délben ebédeljél rendesen, hús nélkül, ha tudsz, sok zöldségekből készült főzelékeket egyél (borsó, zöldbab, répa, stb.) A húst kiválthatod búzasikérre, amiben rengeteg növényi fehérje van, kalória viszont kevés van, mégis nagyon laktató (lehet pörköltnek, és rántani is). Rengeteg olajos magvakkal is pótolhatod a hús zsírját, amiből éhesen annyit rágcsálhatsz belőle, amennyit akarsz: dió, mogyoró, mandula, tökmag, napraforgó, gesztenye, kesudió, pisztácia, tökmag, lenmag, stb.


20 kiló nem fog lemenni még így sem 2 hónap alatt, de havi 4-5 kilót számíthatsz, hogy ezzel a módszerrel szépen és tartósan lemegy.

2017. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Duenna ***** válasza:
Én például nagyon szeretem turmixban 2 almát, a 1 banánt, és 3 körtét összeturmixolni. Olyan laktató, hogy alig bírom meginni. Ez fedezi a cukoréhségemet. Nassoláshoz sózatlan (natúr) olajos magvakat szoktam rágcsálni, ezek nagyon laktatók, mégsem hízlalnak. Főzelékeket világos rántással szoktam bekeverni. Rántani lehet krumplit is, ami pótolja a húsféleségeket: 2-3 szem közepes krumplit meghámozol, fél centis karikákra felszeleteled, megsózod, és panírozod, mint a húst: lisztbe mártod, tojásba, és zsemlemorzsába, majd közepes tűzön megsütöd. Ehhez lehet különféle főzelékeket tálalni, vagy csak magában uborka + paradicsom + paprika salátával. Szárnyaljon a képzeleted! :)
2017. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Márics Attila ***** válasza:
Aki azt írta hogy ne egyél húst az szimplán egy vegánnáci. Ugyan úgy ehetsz húst, csak ne rántva próbálj natúr húsoka tenni.
2017. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!