Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen komolytalanok...

Miért ilyen komolytalanok egyes lányok az ilyen témában?

Figyelt kérdés

Olyvá tűnik nekem,hogy a 8.-os és gimnazista lányok nagyon rosszul látják a dolgokat. Feltételezzünk egy ideális esetet: Van egy Józsi(8.-os) nevű gyerek és az osztályban elterjed róla a hír miszerint "örömöt okoz magának". Egy lány(én környezetemből ítélve) ilyenkor elkezdi azt,hogy Fúj,meg azt hogy:de perverz vagy!! A történet extrája,hogy akkor is ez történik,ha Józsi egy jótanuló udvarias gyerek,de emiatt a lányok körében állattá változik. Véleményem szerint a lányok(én szemszögömből megintcsak)) abban a hitben élnek,hogy ez a normális emberi álláspont,így tehát ők tulajdonképpen álerkölcsösek. Szeretném leszögezni,hogy nem vallásos lányoknál látom ezt,hanrem tk. tök átlagos lányok. Erre a jelenségre szeretnék válaszokat kapni. Lányok,ha esetleg tévednék nyugodtan javítsatok ki abból tanulok,mert lehet,hogy óriási baromságot írtam le,csak nyugodtan érveljetek!:)

Válaszokat előre is köszönöm! 13/F



2018. jan. 12. 17:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedves utolsó!
2018. ápr. 17. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!