Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodtam ilyet?

Miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap az álmom nagyon furcsa volt. Mint azelőtti napon,az álmomban is nehezen csukódott az ajtó. Ez nagyon nem is jelent semmit. De álmomban,mikor sikerült becsuknom,egy kislány jelent meg az ajtó mögött (Az ajtó üveges)

A lány kb. 5-6 éves lehetett,soha nem láttam. Kicsivel később megtámadott,majd felkeltem,éppen az ébresztő előtt. Gondoltam magamban: Rémálom volt csak...

De ott,ahol álmomban hozzámért a lány,ott egy karc van most. És...ez most furcsa mindenesetre,és kicsit ijesztő...

Macskám van,de szobámba bejönni nem tudnak,kutyák kint vannak a kertbe.

Tipp,hogy ez hogy történhetett,vagy miért álmodtam ezt?

14/L


2018. jan. 15. 22:29
 1/3 A kérdező kommentje:
+ Ez az álom addig volt jelen,amíg egy bizonyos ásványom itthon volt. Napközben -mikor másnak kölcsönadtam- már nem...
2018. jan. 15. 22:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint, az ajtó a valóságban nem csukódott jól? Mert ha ott, ezt elkönyvelted magadban problémaként, és álmodban előjött. Napközben pedig megkarcoltad magad, csak nem vetted észre. Ezt a két problémát, negatív eseményt összekötötte az agyad egy ilyen sztoriban.
2018. jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De lefekvéskor nem volt rajtam.

Az ajtó mintha “nehezebben” húzható lett volna

Nem igazán tudom...

2018. jan. 16. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!