Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet mindig ilyet...

Miért nem lehet mindig ilyet álmodni? Már a héten többször álmodtam egy lányról, akinek fogtam a tűzforró kezét és mélyen belenézek a szemébe. Nagyon jó érzés fogott el. Még nincs barátnőm sajnos.22/F

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Keress barátnőt, és majd találsz.
2017. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tűzforró kezét? Beteg volt az a lány... :(
2017. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem volt beteg. Jó érzések fogtak el. Remélem átélem a való életben is. :
2017. aug. 9. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Neztel mär älmoskönyvet hogy mit jelenthet? ☺ :)) a visszaterö älmok üzenhetnek is. Szerintem minden älomnak van jelentese.. :P
2017. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Ember szerintem inkább menj el orvoshoz ,ez nem normális dolog.
2017. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz, én is szoktam néha álmodni olyan jókat amik után teljesen rossz rájönni, hogy megint csak álom volt.

Azt sajnálom, hogy nem lehet tudatosan vezérelni ezt, hogy mit álmodjunk, csak ritkán van olyan álom amire így felébredve az ember azt mondja, na ez aztán egy csodálatos álom volt.


Másik véglet meg mikor valami totál őrültséget álmodok össze, bár azokat is szeretem, annyira szürreálisak tudnak lenni.

2017. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma egy szép lányról álmodtam és nagyon nagyon öleltük egymást. :) Nagyon jó érzés.
2017. aug. 11. 08:49
 8/10 anonim válasza:
100%
A hatodik válaszoló említette, hogy az álmokat nem lehet tudatosan vezérelni. Pedig lehet. A tudatos álmodás az, meg lehet tanulni.
2017. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ennek utána lesek akkor. :)
2017. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg tudatosan álmodni. Rengeteg anyag van róla a neten.
2018. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!