Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a fülem, nem...

Nagyon fáj a fülem, nem akarok így suliba menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anya nem szereti ha hiányzok, viszont ez most nagyon rossz..a torkom is el kezdett fájni. A fülem már 1-2 hete fáj. Aludni is alig tudok :( de csak azt hiszi hogy kitalálom. Mit tegyek? 16/L
2018. jan. 16. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz orvoshoz menni, pedig ám kéne! Akkor nézzen bele a füledbe mennyire korpás vagy zsíros, és berakodott! Ha az akkor canesten cseppentő kell!


Ha csak zsíros inkább akkor van fülzsír oldó spré.


Ha fáj akkor otipax cseppentő kell.


Torokfájásra streptil főleg ha kapar is, a többi inkább a dokira tartozik mert ebből is lehet komolyabb baj, amire vmit iratni kell.


Anyukádnak meg mond meg erélyesebben hogy nem kamuzol és igenis foglalkozzon veled, vagy apudnak ill nagymamádnak, ha más nem a nagyid legalább tanáccsal el tud látni.

2018. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha be van rakódva azt fül orr gégész tudja vákuumszivattyúval kiszívni.
2018. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem nincs semmi nagyobb gond, de mindenképp megbeszélem anyával. Majd megírom hogy hogy ,, sikerült"
2018. jan. 16. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj istenem.

Annyira fáj a füled, hogy iskolába nem akarsz menni,

de annyira azért nem fáj, hogy orvoshoz menj.

[Mert a végén kiderülne, hogy tényleg kamuzol.]

2018. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Piciszívem, ha érdekel begyulladt
2018. jan. 18. 05:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ne te találd már ki h kamu basszus.. akkor úgy írtam volna ide is.. tudod miért nem akartam így suliba menni drágám? Mert én nem 5.osztàlyos vagyok hogy jajj kibírom azt a pár órát. Meg éjszaka is nagyon max ha egy órát bírtam aludni
2018. jan. 18. 05:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap felszúrták.. kamuztam ugye?
2018. jan. 20. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!