Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvónők miért dohányozhatnak...

Az óvónők miért dohányozhatnak az udvaron? Sokszor az ovis gyerekere fújják a füstöt.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Van olyan hely ahol ezt lehet? Nálunk még a kapu mellett is lehet, csak pár méterrel odébb. Az udvaron és az épületben nem lehet.
2015. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Csak a dohányzásra kijelölt helyen lehet. Érdeklődj az óvodavezetőnál hogy hol van ez a hely (elvileg ki is kéne táblázni). Ha nem ott dohányoznak, nyugodtan szólj rájuk,h nem itt kéne hanem a kijelölt helyen.
2015. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A bejárat előtt van, de ezek a pedagógusok mindenhol pöfékelnek.
2015. ápr. 7. 20:31
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Jaj megint te? Még mindig nem sikerült feldolgozni?
2015. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Egészségükre! A benzingőztől nem félted a gyerekedet? Pedig az utcán az is érheti, és még károsabb is, mint a dohányfüst.
2015. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem jobb, mintha felügyelet nélkül hagynák a gyereked és kitörné a lábát...
2015. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

nem csupán a füst, igaz én kisiskolás voltam, amikor elhatároztam ha felnövök én i cigizni fogok, és mindezt mert a tanárok az udvaron cigiztek akikre felnéztem..

érdekes be is jött felnőve :(

2015. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt Magyarországon kizárt dolognak tartom.
2015. ápr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nálunk (100 fős óvoda!) úgy oldják meg a dohányzást, hogy a "művészbejárónál" - ahol a dolgozók mennek be az oviba - dohányoznak (utcán), ráadásul felváltva.

Egy csoportba mindig minimum két felügyelőnek kell lennie.

Egy csoportban 2 óvónő van és 3 dada.


Ha problémád van, akkor keresd meg a vezetőnőt és szólj neki. Mást úgy sem tehetsz.

2015. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

most miért vagyok lepontozva??


igen így volt!és igenis káros a gyerekre több szempontból is.


biztos a rakás dohányos pontozott le.

2015. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!