Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BME biomérnök órarend?

BME biomérnök órarend?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi,hogy a BME biomérnöki karon milyen az órarend.

Lassan itt a felvételi és szeretném megjelölni a BMEt is. Az órarendet a hallgatóknak kell összeállítani? A bejutás miatt érdekel,mert kollégium nem jöhet szóba, busz és vonat pedig van bőven Pestre. Ennek is van hátulütője,nyílván későn érek majd haza és korán is kell kelnem,de ezt bevállalnám.

Egyébként milyen az egyetemi élet? Marad szabadidőtök is vagy folyamatosan tanultok?

Válaszokért előre is köszönet.



2018. jan. 18. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Előadások fixek, azokat nem tudod máshova felvenni. Gyakorlatok: a készlet erejéig. Szóval azokat is néha csak xar helyre lehet felvenni a kis férőhelyszám miatt.

Tanulni nagyon sokat kell, egyetemi szintem nincs diákélet, max karokon belül kisebb társaságok. Szabadidő van, de az általában a jegyek rovására megy, ha nem ragaszkodsz a 4-5-ökhöz, akkor lehet. Persze néha egy aláírásért is szenvedni kell, mert vannak nagy **c* tanárok, akik nem fogadják el a házikat....

2018. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a korrekt,rendes választ! :D
2018. jan. 21. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a debrecenibe járok, nekem tetszik nagyon a szak. Nekem van sok szabad időm, még sok is.

Négyeseim és ötöseim vannak csak.

2018. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!