Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túl nagynak és túl különcnek...

Túl nagynak és túl különcnek érzem magam az emberek között. (? )

Figyelt kérdés
185 centi vagyok 102kg régebben kövér voltam. 2 éve járok edzőterembe, de a genetikámnál fogva nagyobb vagyok mint az átlagos. Túl különcnek érzem magam az emberek közt. Egy kicsit zavar. Nem vagyok kövér sem már. Azt hiszem, hogy soha sem lesz ez miatt normális barátnőm sem. Szerintetek ez ekkora hátrány? 16/F
2018. jan. 18. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Semennyire nem hátrány.

Egy-egy nyaraláson gyakran állva tapsolva néznek bennünket amikor én a 157 centis kis feleségemmel rokizni kezdünk a parketten. 190 centi és 105 kiló vagyok.

2018. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos kövér vagy, nem is kicsit. Legalább 15, de inkább 20 kilót kéne leadnod, hidd el, sokkal jobban éreznéd magad. A magasságod meg teljesen normális, 185 cm egyáltalán nem ritka manapság. Csak arányos alkat kéne hozzá és nem, nem a 60 kg-os páwagyerekekre gondolok most.
2018. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy látatlanban nem lehet megítélni, hogy kövér vagyok e vagy nem, de nem vagyok kövér. Régebben az voltam és az edzés rengeteget változtatott rajtam. A hasamon az izom oldalt már kezd látszódni. Nem hiszem, hogy kövér lennék. Egyszerűen mindenki kicsi hozzám képest.
2018. jan. 18. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát persze 😂😂

Érdekes, tesóm 184 cm, csak éppen 79 kg. Na érdekes módon egyáltalán nem érzi magát túl nagydarabnak.

Több mint 100 kg vagy basszus! Kapj már észbe, EZ az, ami NEM normális! Ha 2 m lennél, akkor esetleg. Így viszont izom ide vagy oda, akkor sem.

Ja és ezt te magad is látod, hiszen érzed, hogy kilógsz a sorból. Csak éppen könnyebb másokat hibáztatni, hogy ők túl vékonyak meg kicsik. Hát nem. Tudod, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz hülye. A "100 kg alatt nem férfi a férfi"-elv meg már rég nem tartja magát.

2018. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látatlanba könnyű rámondani bárkire, hogy el van hízva. Nem hibáztatlak, mert még nem láttál, hogy hogy nézek ki, de én alapból nagy vagyok genetikailag. Hasamon is alig van zsír. A combomon sincsen semmi nagyon kevés van a hasamon... Nem kívánok veled tovább vitatkozni 💩
2018. jan. 19. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, alapból nagy vagy, szóval az erős csontozat+izom miatt lehetnél max egy 90 kg zsír nélkül. Ennél te kerek 12-vel több vagy...

De én sem vagyok hajlandó itt papolni, ha nem fogod fel, hogy te vagy dagi és nem mindenki más pálcika meg törpe, ám legyen. Csak ne csodálkozz, ha egyszer valaki majd jól kiröhög vagy elküld a pi.cshába. 16 évesen 100 kg fölött lenni és ezt normálisnak beállítani, oh my god...

2018. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is feleslegessn jártatod az arcodat. ;') El lehet menni.
2018. jan. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!