Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már Wishről...

Valaki rendelt már Wishről telefon tokot? Ha igen mi a véleménye rola?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy j3 2016-ra rendeltem 100% osan megfelelt az elvárásaimnak és elég minőségi darabnak tűnik. Akinek adtam ajándékba ő teljes egészében megvan elégedve vele.

Huawei P9 lite 2017-re is rendeltem. Az is nagyon jó, annyi egyetlen egy hibája van hogy a kamera kivágásánál nem teljesen tökéletes, illetve a vaku fényének pici részét valamiért visszatükrözi bele a kamerába és emiatt elég pocsék képeket csinál.

Rendeltem már P8 litera is tokot az teljesen tökéletes. Rendeltem már Asus telefonra is (nem emlékszem pontos tipusára) Az illető aki megkért hogy rendeljem meg neki, nem panaszkodott.

2018. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hello én is rendeltem galaxy j3 2017 és igen a minőség jó időben itt volt és nem volt probléma vele
2018. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sony M4 Aqua telefonhoz rendeltem egy tokot, kellemesen csalódtam. Élőben sokkal szebb volt, mint a képen, a minősége kifogástalan. Plusz küldtek hozzá érintős ceruzát is (ezt nem tudtam). A lányom is rendelt, csillagos ötös a véleménye. A lényeg, hogy tokot nyugodtan rendelhetsz, nem fogsz csalódni.
2018. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
j3 hoz rendeltem én is telótokot, fél évet sem bírt ki és kezdett szétszakadozni. Üvegfóliát többet is rendeltem már, valamelyik törötten érkezett.
2019. jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!