Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az Iphone Xről?

Figyelt kérdés
Most jelentették be az Iphone X-et. Kíváncsi vagyok mások mit gondolnak róla.

2017. szept. 12. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

ami nekem egyedül szemet szúr, hogy csak IP67...még mindig. tudom, nem egy életbevágó dolog, de ebbe szerintem sokan bele fognak kötni, hisz a konkurensek már évek óta tudják az IP68 minősítést. volt már folyóvíz alatt a 7 plus-om, de azért ha ellenállóbb lenne papíron, az ad egy plusz biztonságérzetet, pláne ennyi pénzért már minimum elvárás lenne.


egyébként ígéretesnek tűnik, szerintem az ára sem olyan brutális, többre számítottam. nyilván részletesebben én csak akkor tudnék véleményt mondani, ha már gyakorlati tapasztalatom is van. Face ID-val most olvastam pár helyen, hogy vajon mit tud kezdeni azzal, ha egy alvó ember arca elé odatesszük a telefont, feloldja-e :D

2017. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A bejelentésen demonstrálta, hogy semmi sem történik, ha becsukott szemmel rakja az arca elé a telefont :D szóval semmi sem
2017. szept. 12. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nagyon tetszik de többet vártam. Magam sem tudom mit, de nekem nem volt meg ez a "húha".


Pozitívum:

Előlapi kamera(rák)

Kijelző(felbontás ,oled,nagyság)

A11

FaceID


Negatívum:

Kevés szín

64gb....

Nem szép a hátulja(a 8 é szebb)


Az árat nem tudom, hova tenni. Nekem pozitív mert sokkal többre tippeltem.


Ha pontoznom kéne akkor 10/8


Szóval igen, összeségében tetszik, lehet be is ruházok egyre.

2017. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Még annyit, hogy én örültem volna(gondolom más is :D) ha az airpods benne van alapból a dobozba...és nem azt a kis fütyi kábelt rakják bele ebbe is.
2017. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Azt gondolom, hogy ugyan én sem ájulok el tőle, de az okostelefonok mai fejlettsége mellett nehéz már újítást hozni, és ebben van. Már az S8 kijelzője is tetszett, de ez még komolyabb. Azt nem tudom, mennyire jó egy ekkora kijelző, biztos vagyok benne hogy nem lesz kényelmes a legalsó részét tapogatni miközben egy kézben tartja az ember, de szépnek szép. Amennyit kérnek érte, az pont annyi amennyit vártam, és még mindig sokkal több mint amennyit kiadnék egy telefonért. Nem tudok megőrülni érte, főleg mert már kezdek elpártolni Apple-ék termékeitől, de belátom hogy igyekeznek, sok más gyártóval ellentétben.
2017. szept. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Pl én nagyon régóta szidom mindenhol az Apple-t de megis mondtam, hogy azért szidom, mert az a dizájn amit használnak évek óta katasztrófa...de engem pl most meggyőztek, és úgy hogy sosem akartam Iphone fan lenni, de most számomra az X az a készülék amit nagyon várok, hogy megnézhessem élőbe, és nagyon gyanúsan az lesz a vége, hogy cserélem rá a Galaxy S8+-om. Az ár nagyon sok,,de mivel készülékcserés időszakom jön előfizetés hosszabbítással így azaz ár számomra még az elfogadható kategóriában van, de teljes áron tuti nem venném meg. De mondjuk ha nem pazarolnak időt az Iphone 8ra és inkább az X-ből jött volna két fajta kijelzőméretes változat sokkal jobb lett volna, mondjuk egy 5,5 és egy 6 vagy 6,2"
2017. szept. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!