Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudnék rendelni ingyene...

Jézus szolgája kérdése:

Honnan tudnék rendelni ingyenesen Bibliát?

Figyelt kérdés

van egy gyülekezetünk de sajnos legtöbbnek nincs Biblia.

és sajnos nem igazán van rá lehetőségük hogy tudjanak szerezni egyet.

aki tud segíteni kérem linket.


megjegyzés,nem Jehova tanúi,vagyunk szabad keresztény.



2018. jan. 19. 07:15
 1/7 A kérdező kommentje:
előre is köszönöm.
2018. jan. 19. 07:17
 2/7 anonim válasza:
Én éppen Jehova tanúitól kaptam egyet ingyen.
2018. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy rakás szekta, ahol örömmel és ingyen osztogatják a Bibliát. Egyébként pedig ha megelégszel az elektronikus formátummal, a mek.oszk.hu oldalon elektronikus formában is megtalálod, aztán olyan formátumra konvertálod, amilyen neked megfelel. A régi és az új fordítás is megvan, és könyvolvasó szoftveren könnyebb keresni, könyvjelzőzni, jegyzetelni is, mint analóg könyvben.


Én mindig az elektronikus formát részesítem előnyben. Kicsi, a zsebben mindig ott a telefon, rajta elfér, bármikor olvashatod, a kedvenc részeidet pedig könyvjelzőzheted benne.


Vagy a modern technika az útálatos az Úr szemében és nem kedves neki?

2018. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vidiripi


A legtöbb embernek már van okos telefonja. Legyen bármilyen rendszerű is mindkettő rendszerre lehet letölteni Bibliákat. Rengeteg magyar vagy idege nyelvű fordítás megtalálható.


Egyéb lehetőség!

[link]

[link]

2018. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 2/4 igen ők azok akik betartják azt hogy ingyen kaptátok ingyen is adjátok.

amit mindenkinek be kéne tartania.


de amint azt említettem szabad eresztények vagyunk.

köszönöm a választ.

2018. jan. 21. 07:18
 6/7 A kérdező kommentje:

Vidiripi


köszönöm.

2018. jan. 21. 07:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Azért tegyük tisztába a dolgokat!

Mert az ingyenes Biblia sem ingyenes valaki azt is kifizeti hiszen az előállításnak van költsége. De azért tehetik meg hogy Bibliát osztogatnak mert van rá anyagi fedezet.


"igen ők azok akik betartják azt hogy ingyen kaptátok ingyen is adjátok.

amit mindenkinek be kéne tartania."


Amit ingyen kell adni az a tanítás és az hogy akinek van olyan adománya hogy képes gyógyítani az ne anyagi javakért tegye. És ne legyenek az igehirdetők Jézus kufárok. Értelem szerűen az utazáshoz pénz kell ennie is kell az embernek van létszükséglet de ha valaki hívő létére ezeken felül kér az már probléma.

2018. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!