Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Avast karanténból vissza?

Avast karanténból vissza?

Figyelt kérdés
egy hiba üzenetet dobott ki az avast, és karanténba rakott pár mappát fájlokkal de letöröltem az avastot már nincs esély a vissza állításra eltüntek a mappák?

2018. jan. 19. 12:15
 1/1 2*Sü ***** válasza:

Nem viccből tette őket karanténba… Vissza akarsz állítani egy vírusos fájlt? Utána meg csodálkoznál, hogy miért lassú a géped, miért ugranak fel random reklámok, vagy hogy ki „törte fel” Facebook fiókodat.


Ha az Avast leszedése törölte-e a karanténba helyezett fájlokat, azt nem tudom. Ha igen, akkor nem sok esély van a megmentésre. Ha nem, akkor valószínű az Avast újratelepítése után meg tudod nézni a karanténba helyezett fájlokat. De ha valamit az Avast karanténba helyezett, akkor én ahhoz maximum egy virtuális gépben nyúlnék hozzá.

2018. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!