Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan küldjem vissza a ruhát...

Alexandraa007 kérdése:

Hogyan küldjem vissza a ruhát a Wishre? , mert nem azt kaptam amit szerettem volna

Figyelt kérdés
Egy ruhát rendeltem de helyette teljesen mást hoztak ki halottam már hogy lehet írni az eladónak de nem tudom hogy kell, kérlek aki ebben tapasztalt az adjon választ arra hogy mi ilyenkor a teendő és hogy mit csináljak hogy hogyan küldjem vissza és hogyan kapjam meg a helyes ruhadarabot amit rendeltem kérlek írj ha tudod és részletesen hogy megértsem köszönöm :)
2018. jan. 18. 15:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg még milyen módszerrel lehetne vissza küldeni a ruhát azon kívül hogy írok az eladónak van e másik módszer rá , ha van akkor mi az és hogyan csináljam ?????
2018. jan. 18. 15:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell visszaküldeni, mert többe kerül az egész mint amennyiért megrendelted. A wish alkalmazásba rámész a termékre amit rendeltél, és ott kikeresed az ügyfélszolgálati részt, és ott már mindent megtalálsz amit kell. Árát vissza adják, ha azt a választ kapod, és utána valakinek tovább adod ha más egyebet nem kérnek.

De hallottam már arról hogy valakitől például visszakérték, de hogy mennyibe fájt neki a dolog azt már nem tudta az sem aki mondta.

2018. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!