Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszerrel (vagy...

Milyen gyógyszerrel (vagy akármivel) tudnám anyumat elaltatni, hogy kicsit hamarabb mennyen aludni a szokásosnál?

Figyelt kérdés
mielött elkezdenétek pattogni. el szeretnék menni valahova este és csak annyi kéne h vmit beletegyek a vizébe vagy nemtom és elálmosodjon és elmenjen aludni. ötletek?
2010. jún. 5. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kezdek el pattogni, de ne tegyél ilyet. Rosszul adagolsz valamit, akár meg is ölheted vele. Kisebb rossz esetén is lehet neki akármilyen baja tőle. Ez nem játék.
2010. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és ha megkéred, hogy engedjen el? ha felébred és rájön, hogy leléptél nagyobb balhé lesz!
2010. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen igazuk van az előttem szólóknak.Ne kockáztass.Mondd el neki,hogy elszeretnél menni,és bízzon benned,hogy tudsz magadra vigyázni.Ha nem enged el,akkor pedig ne menj el.Szerinted nem tudná meg,hogy tettél valamit az italába,és elmentél?ezt felejtsd el..
2010. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

úgyértem..felejtsd el ezt az ötletet.

2010. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
0/4
2010. jún. 5. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Mások is megoldják. Ő is eldönthetné, hogy legalább megpróbál aludni. De te őrajta, ő terajtad nem fog változtatni. Engedményt persze mindketten tehetnétek. És 0/5, kár lenne ennyire belemenni a játszmába. Elég baj az, hogy ő képes mélyen elhinni, hogy miattad nem alszik. Ne hidd már el te is, légyszi!
2010. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tennék a helyedben!nemjó ötlet! ha nem enged el akkor is azért szerintem mert félt vagy ilyesmi!de ha felhajt néhány felest lefekvés előtt öregem biztos kidől!
2010. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
0/6
2010. jún. 7. 16:18
 9/9 anonim válasza:
De egy flegma kis csicska vagy te.. Ilyen idióta kérdésre csodálkozol hogy nem kapsz neked tetsző választ??
2016. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!