Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan ember akt zavar a...

Van olyan ember akt zavar a tv reklám?

Figyelt kérdés
Nem tudom mások észre vették e már,hogy az utóbbi időben a tévé reklámokban rájátszanak egy plusz síp hangot,vagy egy csörgő hangot,azért,hogy még jobban figyeljen oda az ember. Engem ez egy pillanatra mindig megijeszt,mert hirtelen nem is tudom,hogy a telefonom vagy más csörrent meg.Csak engem zavar vagy mást is?

#tényező #tévé reklám
2018. jan. 20. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem már a reklámok is annyira idegesítenek, hogy miattuk nem nézek tévét egyáltalán. Ha még a sípolást is hallgatnom kéne, lehet le is rúgnám a készüléket.
2018. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Szörnyűnek tartom, hogy areklám-nézést megyszakítják a filmmel.

Ezért TV helyett inkább más elfoglaltságot keresek.

2018. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van olyan ember, akit nem zavar? Lassan már több lesz a reklámra fordított ídő, mint a műsorra. Én csak ritkán vetemedek TV nézésre, de a rengeteg reklám miatt hamar fel is adom, hiába megyek át másik csatornára, ott is éppen reklám megy, néha ugyanaz, mint azon, amit ott hagytam.
2018. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Este 11 és reggel 5 között kevés a reklám, olyankor kell nézni. Vagy hallgatni a rádiót.
2018. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
ha nincs síp vagy valsmi ilyesmi a reklámok alapból hangosabbak mint a filmek engem személy szerint inkább ez idegesít mert ha tv nézésre vetemedek minden reklámnál a hangot kell állítgatni plusz régen voltak jó reklámok szinte várta az ember most meg tul sok van és borzalmasak és szinte csak gyógyszer, bank meg életbiztosítás reklámok ami szintén iritál a megoldás pedig hogy ne nézzünk tv-t :D
2018. jan. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyira erőszakosak ezek a reklámok,hogy én is sokkal kevesebbet nézem a tévét már.A sok ijesztgető,köhögős,meg gyerekeket bele vonó gyógyszer dömpinges,reklám már nem elég nekik,még bele rakják a kísérő szöveg vagy zene közé egy sípoló,csengő akkordot(ami az agyat stimulálja)hogy figyelj csak oda!Erre miért nincs törvény, hogy meddig lehet elmenni nekik????
2018. jan. 21. 09:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mindegyikben van ez a sípolós hang,de már többen észre vettem.Úgy látszik ez az újabb ötletük.
2018. jan. 21. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!