Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szívtelen vagyok?

Mit csináljak? Szívtelen vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Van pár barátom ,de egyik se érdekelt meg az se ,ha szeretnek az se ,ha nem.

Ismerőseim.barátnőm mindig csodálkozik miért vagyok még szingli, pedig azt mondják nem vagyok csúnya lány.

Sok pasi próbálkozott helyes,flegma,kedves,de egyik se fog meg.

Általában mindenkin átgázolok és ez sok embernek nem tetszik,de engem nem igazán érdekel mit mondanak vagy gondolnak rólam. Az emberek általában szívtelenek,beképezeltnek,egoistánnak tartannak az empàtiát os megjátszom sokszor.

Mások csodálkoznak és kérdezik mi történt,hogy ilyen lettem ,pedig én mindig ilyen voltam.

Talán fiatal vagyok ,de úgy érzem macskás néni leszek.

Nem kötödök emberekhez nem is igazán zavar ,ha elmegy.

Sokszor csak az unalom vezérrel nem a szeretett.

Van ,amikor szerettek valakit ,de megunnom hirtelen.

Néha ,olyan üresnek érzem magam .mintha csak én nem lennék képes szeretni.

Szeretnék ezen változtatni,eddig nem nagyon zavart a dolog ,de egyre több kritikát kaptam.


Szerintettek van valami baj ,hogy ennyire nem érdkel semmi és senki?



2018. jan. 21. 10:31
 1/1 2*Sü ***** válasza:
Ez a te interpretációd, ami nem feltétlenül teljes és őszinte. De ebből én valamiféle mentális defektet olvasok ki. Hogy ennek genetikai, örökölt oka van, vagy valami szerzett, akár ideiglenes pszichés problémáról van szó, az senki nem fogja ennyiből megmondani. Lehet érdemes lenne megkeresned egy pszichológust, egy mélyebb elemzés tud adni konkrétabb válaszokat. A kérdés, hogy tekinthetjük-e ezt betegségnek. Itt bár homályos a határvonal, de alapvetően onnan tekinthető valami annak, ha az zavaró hatással van az életedre, a hétköznapi viselkedésedre, illetve másokra. Persze ha te ezt nem érzed belső problémának, csak a kritikák zavarnak – ami némileg pszichopata hozzáállás eleve –, akkor sem baj, ha ezzel tisztában vagy.
2018. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!