Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gaz hogy ha a baratnom szuleit...

Jocijoska kérdése:

Gaz hogy ha a baratnom szuleit meg nem ismerem?

Figyelt kérdés
Meg o se ismeri az enyemet de egyikse rajtam mulik hanem rajra hogy meg itt tartunk.En mondtam neki hogy megszeretnem ismerni meg mimden de o mindig azt mondja hogy jo mar a szuleim is varnak teged stb de meg verj egy kicsit.De vegul hiaba telik el 1nap 1het 1honap mindig ugyan ez a valasz. Csak szerintem gaz hogy mar szinte felev utan se mutat be?
2018. jan. 21. 16:06
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Milyen a kapcsolata a szüleivel?Mesél róluk?Nem lehet hogy szégyenli őket valami miatt?Vagy az is lehet hogy nincs bizalma semmi feléjük és ezért nem hajlandó bemutatni mert úgy érzi nincs közük hozzà kivel van. De lehet hogy egyszerűen nem tartja fontosnak. Éreztesd vele hogy neked sokat jelentene a dolog. Egy barátnőmet egy évig nem mutatta be a srác és haza se vitte soha. Csak kocsiban meg motelokban randiztak. Azóta összeköltöztek és jegyesek. Van remény. :D

2018. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mem szegyenli oket mert oksat beszel roluk es az en szuleim ismerik az o szuleit es azt mondjak hogy eleg jol elnek szoval nem ez a problema.A masik meg hogy en mar tudadtam vele hogy nekem ez fontos sokszor,valamikor mar ezen veszunk ossze egy kicsit.
2018. jan. 21. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!