Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitcsináljak a 14 éves húgomma...

Mitcsináljak a 14 éves húgommal ha szó szerint úgy viselkedik mint egy r*banc? ) annyira kiborít és nem bírom már a szüleim leszarják engem meg zsarol, mitcsináljak vele? Többi lent

Figyelt kérdés
Minden héten bulizni jár a barátnőjével és hetente új pasija van.Van olyan ,hogy elmegy a pasijához és bekamuzza,hogy a legjobb barátnőjénél alszik.már kb egy éve nem szűz.(ezeket amiket csinál onnan tudom,hogy a legjobb barátnőjének a tesója az én legjobb barátnőm és a legjobb barátnőjének mindent elmond és ő is a tesójának ő meg nekem)az az egészben a legdurvább,hogy minden héten más pasival kúr.Volt olyan,hogy fogadtak a legjobb barátnőjével,hogy kit kúrnak meg többször egy nap.(a tesóm nyert 4 fiúval)A szüleim pedig le sem szarnak minket..Csak magukkal vannak elfoglalva.A tesóm meg azzal zsarol,hogy ha ezeket elmondom akkor azt fogja mondani a szüleinknek,hogy én verem őt.(megverné magát és rám kenné.Most ilyenkor mégis mit lehet csinálni a helyemben?:/ már olyan szinten depresszíos vagyok miatta,hogy megpróbáltam már öngyilkos lenni..:/

2013. júl. 17. 19:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszarják akkor olyan sok mindent nem tehetsz. Ez már egy folyamat és szerintem már szűz nem lesz. Viszont én azért adnék neki két-három "atyai" pofont. És aztán azt mondhat amit akar,ha elmondja szüleimnek akkor én meg elmondanám ő mit csinál.
2013. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%

Semmit. Nem te vagy az anyja, apja, hanem a szüleid, bár elég szomorú, ahogy viselkednek. Üzenem nekik. De neked nincs jogod terrorizálni a húgodat.

Magadat viszont vágd szájon az ilyen szövegért.

A depresszióddal meg ne etess, magadat neveld, és akkor nem leszel depressziós. Mást meg hagyj békén.

2013. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

ha ez vigasztal:

„Aki fiatal korában szép volt (a tinifiúk az átlagost ugyanis észre sem veszik), azt általában megviselte a... khm... az élet, na. A kis szépségek csöppennek leghamarabb bele a társasági, szexuális, vedelős életbe, 30 éves korukra kiégnek szépen. Ez nyomot hagy a külsejükön.

Az átlagos/rút kiskacsák ebből általában kimaradnak, ők szépen építgetik az életüket, tanulnak, formálódnak, mert nekik nem volt mellük/bájos pofijuk, amivel érvényesülhettek. Őket 17-22 éves koruk körül érte el az igazi szerelem, az olyan férfiak, akik értéket kerestek egy lányban, és mellette kiegyensúlyozottabbak lettek. Az meg ugye kiül az arcra/testre.

A bálványozott barbie-k meg tűnnek el a süllyesztőben.”

2013. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Emiatt neked nem kell depresszióba zuhannod. A szűzhártyáját nem varrhatod már vissza, ráadásul az ő élete. Rendben, hogy még kicsi, és a testvéred, de hiába.

A szüleid meg, már bocs, de elszégyellhetnék magukat.

Hány éves vagy?

2013. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

# 2

Pont ezért tart itt szerintem ez a világ. Legalább a testvére foglalkozik vele, ha már a szülei nem képesek, erre még a kérdezőt oltják le egyesek, hogy mit törődik a húgával :/ Ez szomorú.

2013. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
17.utolsó!egyébként igen:/ már nagyon sokszor próbáltam vele beszélni erről de hiába:/
2013. júl. 17. 19:34
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a szüleidnek,szerencséjük van,hogy te legalább értelmes vagy,és normális.Igazából én akkorát lekevernék a a kiscsajnak hogy egyből elfejeti a hazudozást és a bulizást,és én magam nem engedném,14 évesen ne bulizgasson,ne szexeljen.Ne legyél miatta depressziós de ha a szüleid ennyire letolják akkor szabályozd te a húgodat,és mond el anyukádéknak mit művel és mit fog összehazudozni.
2013. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem viszont a húgod vagy leszokik a k*rválkodásról magától, vagy pedig ilyen marad, ha valóban ennyire nemtörődömek a szüleitek. Ennek megfelelően hagyd rá, hagyd menjen a saját feje után! Te pedig ne emészd magad ezért! (Pláne ne gondolj az öngyilkosságra!)
2013. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
egyébként a húgom is értelmes lenne ha nem csinálná ezeket.4-es 5-ös tanuló.ami meg engem illet nem fényezni akarom magam ,de tényleg "jó" gyerek vagyok.Inni csak néha szoktam és akkor is csak mértékkel.én is 4-es 5-ös tanuló vagyok.Már van egy barátom másfél éve és 14 hónap után vesztettem el vele a szüzességem.Szerintem ez azért normális.Ő az első barátom:) Már 14-15 éves korom óta én főzők magunkra,takarítok,mosok és még diák munkát is vállaltam nyárra.Szüleink nagyon sokat dolgoznak ,hogy megtudjunk élni ,de így sem megy a diák munkámból (80 ezer) abból 50 ezret nekik adok,de ők ugy tesznek mintha ez természetes lenne,hogy pénzt keresek,főzök,takarítok..Egyébként azért is élünk nehezen mert apám alkoholista anyámat meg nem részletezném...
2013. júl. 17. 20:14
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém,amint végzel messzire menj továbbtanulni,hogy ne rajtad élősködjenek tovább
2013. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!