Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Át lehet íratni anyám Telekomo...

Át lehet íratni anyám Telekomos szolgáltatás szerződését az én nevemre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sajnos anyám pár hónap díjjal el van maradva és szinte használhatatlanra korlátozta a szolgáltató az internetet. Tudom, tudom, örüljek neki, hogy nem kapcsolták ki teljesen. A másik, hogy a lekorlátozott internetért és ingyenes, gagyi csatornákért (M1, stb) is teljes árat számolnak fel. Azaz mintha nem lenne korlátozva.


Amiért a kérdést írom, az az, hogy át tudom e íratni a szolgáltatónál a szerződést anyám nevéről a sajátomra?

Befizetem az elmaradást és onnantól én fogom fizetni.


Vagy olyan lehetséges, hogy egy lakáson belül, két emberrel kötnek szerződést és nekem is külön bekötik?


2018. jan. 24. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy díjtartozás miatt korlátozták, a szerződés még nem változott, amíg le nem mondjátok a szerződés szerinti díjat számítják fel, nyilván. Akkor is fizetheted te a számlát, ha anyád nevén marad a szolgáltatás. Szerződést mindíg az ingatlan tulajdonosával kötnek, ha más nevére megy, akkor kell a tulajdonos hozzájárulása.
2018. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor ha a tulajdonos (anyám) hozzájárul, hogy én is szerződést kössek a Telekommal akkor az övével párhuzamosan bekötik nekem is a szolgáltatást?


Amúgy nyilván fizetni kell a havidíjat, csak megemlítettem, hogy nem fair, hogy kb a semmiért úgyan úgy közel 20 ezret kell fizetni.

Számlázhatnának a lekorlátozott szolgáltatásnak megfelelő számlát..

2018. jan. 24. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az sem fair, hogy használtátok a szolgáltatást és nem fizettetek érte. Nincs külön havidíj nem fizetés miatt korlátozott szolgáltatásra. Egyébként meg minek akarsz mégegyet beköttetni, dulán fizetni. Az oké, hogy te fizeted a tiedet, de anyád ugyanúgy nem fogja fizetni és a végén felhalmozódik egy csomó tartozás, amit előbb utóbb úgyis ki kell fizetni kamatostól, ennek mi értelme lenne? Fizesd te a meglevő szolgáltatás díját és el van intézve.
2018. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szokták bekötni, mert a címen tartozás van, így fraud gyanús leszel (szélhámos, csaló).
2018. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!