Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet kapni itthon duplapattin...

Lehet kapni itthon duplapattintós áfonyás winston cigarettát?

Figyelt kérdés
Csak mert sok jót olvastam ,és úgy tudom ,hogy betiltatták màr, a pattintós cigiket itthon. Véleményeket is írhattok ha esetleg szívtátok már.
2018. jan. 26. 14:06
 1/6 anonim válasza:
0%
Kit érdekel?
2018. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Téged nem 😂👏
2018. jan. 26. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem lehet kapni. Életem első szál cigije az volt :D a duplapattintós marlbit imádtam, a winstonnál jobb szerintem. Áfonyás sima pattintós szivarka van még most is, 790 egy doboz.
2018. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van külön dohányzás kategória, "egészség"-en belül, csak azért írom, mert lehet ott értelmesebb válaszokat kapnál! Én szívtam szerintem, de lehet hogy Marlbi volt (már nem emlékszem, mert én nem szoktam ilyen pattintósat szívni, csak megkínáltak) szerintem egész jó volt. Viszont én is úgy tudom, hogy már nem lehet kapni pattintósat
2018. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól tudod. Már semmilyen pattintós cigarettát nem árulnak a nemzeti dohányboltokban.
2018. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat ! :) szép napot !
2018. jan. 26. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!