Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahhoz mérten, hogy mennyire...

Ahhoz mérten, hogy mennyire tartjátok okosnak magatokat, milyen lett a felvételi?

Figyelt kérdés
Hány pontot tévedtetek megérzésből? Hány pont lett? Én imádom a matekot, jó vagyok belőle, de csak 29 pont lett. A magyar 46. Még valaki, aki ennyire elcseszte?? :(

2018. jan. 26. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom magam megítélni, valamiért sokkal roszabbra számítottam, de amikor kikaptam az eredményeket, akkor meg azon tűnődtem, lehetett volna jobb is. Persze tudom, hogy ez is egy elég jó eredmény, de nem tudok magammal elégedett lenni... Magyar 44, matek 41 pont.
2018. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jó vagyok matekból de nem annyira szeretem mégis 46 pont, magyart eddig szerettem😀,de az csak 39
2018. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Osztálytársam szerintem okos és mégis 49 pontot írt, igen összesen.

Én 92 pontot írtam.

Ezek átlaga 70.5 szóval annyira nem cseszted el, írd be a berzsenyit tuti behívnak, ha jól is teljesítesz fel is vesznek.

2018. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, ma kiderült, hogy nem is 29, hanem 31... Ez valami :D de jesszus, hogy lett ennyi 40 - 46 pontos??
2018. jan. 29. 20:02
 5/8 anonim válasza:
A matek 22 (lol nagyon elcsesztem) a magyarom 46. Összesen 68, amivel elégedett vagyok az osztálytársaim eredményeit nézve. Enyém lett a harmadik legjobb. By the way én 60 pontra számítottam, szóval örülök ennek a 68-nak.
2018. febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 unclimbedtree válasza:
50 pontos lett a felvételim. A magyar 38 pont lett, mert 1-2 dolgot benéztem. A matek 12. Úgy elrontottam, ahogy csak lehet. Pedig nem vagyok olyan buta 4,2-es átlaggal. Jobbra számítottam.
2018. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam okosnak, a magyar 26 pont lett a matek pedig 48. Sok osztálytársam van, akinek nagyobb tudása van mint nekem, matekból is. De az idei matek felvételihez szerencsére nem kellett semmi matematika tudás (képletek, tételek stb.), józan paraszti ésszel a legtöbb kérdést meg lehetett válaszolni.
2018. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Matekom 32 lett, a felvételi megírása előtt is valami ilyesmit vártam

A magyar 42 lett, viszont lehetett volna 46 is, hogyha figyelmesen elolvasom a 8-as feladatot. Összességében csak a magyarral vagyok elégedetlen, viszont nem panaszkodom, mert a kiszemelt iskolába ez elvileg bőven elég, főleg hogy a hozott pontjaimból csak 1 pontot vesztettem. Az a kémia, mindenért ő a hibás :D

2018. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!