Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani valami bevált...

Tudtok mondani valami bevált puskázási módszert?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy Hétfőn dolgozat lesz kémiából, fizikából és földrajzból és a héten nagyon elfáradtam. Ezért úgy döntöttem, hogy most pihenésre használom ki a hétvégét. Max. a földrajzot megtanulom.

Szóval a kérdés: Tudnátok adni valami jó puskázási tippet/trükköt?


2018. jan. 26. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam gimiben, hogy kivágtam egy kb. 5x25 cm-es papírdarabot, arra ráírtam mindent, jó kis betűkkel, majd összehajtottam harmónika alakban és a hátsó részét összecelluxoztam, így olyan lett mint egy kis könyv, amit a tenyeredben tartva, egy ujjal tudsz lapozni előre hátra.
2018. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fizikából én a számológépem fedelére írtam anno a képleteket. Amolyan "tolós-csúsztatós" volt a fedele, szóval csak le kellett kicsit húznom.

De ahogy észrevettem ez elég emberfüggő, vagy inkább tehetség(?). Volt olyan az osztályban, aki hangosan lapozta a könyvet a pad alatt, és sose bukott le, pedig nem volt a tanárok kedvence.

2018. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi meg kiraktuk a könyvet a pad közepére a legszigorúbb tanár óráján és a "kancsal" nem vette észre :D
2018. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 🙂

Ezek jó ötletnek tűnnek

2018. jan. 27. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam puskázni, hogy csináltam magamnak egy saját ABC-t, megtanultam azzal írni és olvasni, aztán csak felfirkantom vele egy lapra az anyagot, berakom azt a tolltartómba, és a tanár nem tudja rám bizonyítani, hogy puskázok, mert fogalma sincs, hogy mi az a firka a tolltartóban : D egyszer mondjuk majdnem infarktust kaptam, mert a magyartanár dolgozatnál kivette a puskát a tolltartóból, megnézte, aztán megkérdezte, hogy az enyém-e, de aztán továbbment.
2018. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szabályokat kérdeznek felirom a cipőm talpára. Ha számolni kell beragasztom a tolltartóm tetejére, és megtámasztom két könyvel, vagy leteszem magam mellé. Vagy papírra írom, beragasztom a pólóm alá és onnan nézem. Vagy a tanári asztal elejére ragasztok egy lapot amire ráirtam, majd óra végén leszedem. Vagy a tenyeremre irom. Vagy az üdítömön lévő cimkét vagy mit leszedem, az üvegre írok és visszaragasztom. Vagy egyszerűen egy okos haverom mellé ülök leghátulra és majd ő magyaráz. Vagy kint egy fára ráragasztok egy másik papírt amire a megoldás van írva és bentről lesek. Vagy a plafonra ragasztok papírt.
2018. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!