Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 15évesen pénzt...

Hogyan tudnék 15évesen pénzt spórolni/gyűjteni?

Figyelt kérdés
Nos 15 éves lány vagyok és hát nem vagyunk gazdagok. Szüleim nem tudnak csak úgy mindent megvenni nekem. Ígyhát nehéz spórolni is, mivel a zsebpénzem (5e) viszonylag kevés,így könnyen elmegy egy hónap alatt. Valamire mindig kell költeni sajnos. Valami ötletetek nincs? Dolgozni nem tudok mivel 15 évesen sehova nem kellenék. Viszont amikor suliba megyek mindig kapok 500ft-ot kajára. Abból azért gyűlik valamennyi össze,viszont nem eget rengető összeg. Egyébként azért szeretnék egy kis pénzt gyűjteni, hogy ne anyáéknak kelljen mindent megvenni amire nekem szükségem van. Na remélem értitek. Köszönöm a segítséget előre is.
2018. jan. 28. 15:42
 1/3 Lidia42 válasza:
szerintem az 500ft reggel pénzt megtarthatnád ha otthonról csomagolnál magadnak ennivalót,innivalót. Illetve 15 évesen is ellehet menni nyári munkára.
2018. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden nap elköltesz 500 ft-ot kajára? Meddig vagy suliban? Szerintem reggelit, és tízórait 100 ft-ból meg tudod oldani. (2 zsömle, 2 szelet párizsi) Müzzli szelet, briós, mákos vagy diós patkó. Máris megmarad 400 ft.od naponta.
2018. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,próbálkozok mostmár. Nyári meló az majd nyártól,de addigis nem tudok mást,csak így gyűjtögetni
2018. jan. 28. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!