Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tettek...

Lehetséges, hogy tettek valamit a italomba? Többi lent

Figyelt kérdés
Nos, nagyon szerette volna a másik fél,hogy igyak egy pohárral, hiába mondtam neki többször is,hogy nem kérem, de csak kiontotte. Alig ittam belőle pár kortyot, és onnantól nem nagyon emlékszem dolgokra csak foltokban, illetve lassusagot éreztem magamon, mint aki megivott már egy-ket üveggel a piabol. Viszont nem iszok mostanában egyáltalán, egy kevés is kiüt már, illetve fáradt is voltam, olyankor még könnyebben megerzem az alkohol hatását. Viszont vannak dolgok amiket nem értek. Reggelig ittam a pezsgőt, és később már nem voltam olyan szinten lelassulva, valószínűleg csak az első pohárba kerülhetett valami. Szereintetek is így van, vagy csak bekepzelem magamnak? Illetve milyen kabszer okozhat ilyet, pár perc alatt?

2018. jan. 29. 21:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Régóta ismerem őt, úgy ittam bele,hogy ilyesmi meg se fordult a fejemben..
2018. febr. 1. 20:40
 12/14 anonim válasza:
Es te csak ugy felmesz ilyen emberek lakasara? Buszke lehetsz magadra.
2018. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csak úgy? Nem kértem véleményt ilyen téren, viszont ahogy megirtam már régóta ismertem őt, es nem első alkalom volt.
2018. febr. 3. 22:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Nézd, ha bízol valakiben, akkor az visszaélhet a bizalmaddal. Ez sajnos ilyen.
2018. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!