Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tettek...

Lehetséges, hogy tettek valamit a italomba? Többi lent

Figyelt kérdés
Nos, nagyon szerette volna a másik fél,hogy igyak egy pohárral, hiába mondtam neki többször is,hogy nem kérem, de csak kiontotte. Alig ittam belőle pár kortyot, és onnantól nem nagyon emlékszem dolgokra csak foltokban, illetve lassusagot éreztem magamon, mint aki megivott már egy-ket üveggel a piabol. Viszont nem iszok mostanában egyáltalán, egy kevés is kiüt már, illetve fáradt is voltam, olyankor még könnyebben megerzem az alkohol hatását. Viszont vannak dolgok amiket nem értek. Reggelig ittam a pezsgőt, és később már nem voltam olyan szinten lelassulva, valószínűleg csak az első pohárba kerülhetett valami. Szereintetek is így van, vagy csak bekepzelem magamnak? Illetve milyen kabszer okozhat ilyet, pár perc alatt?

2018. jan. 29. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Hogyne lehetne, a gina az erre bevált szer.
2018. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De az ajulast okoz nem?
2018. jan. 29. 21:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, azt mondod pár kortyot ittál.. lehet nem is tett bele sokat, csak épp eleget.
2018. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megittam az egész pohárral, kb egy óra kellett hozzá, de pár korty után már ereztem, hogy valami nem oké. mint aki full reszeg
2018. jan. 29. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért írod, hogy pár kortyot ittál belőle? Lehet akkor a pia volt. Vagy nem tett bele eleget... ezt már sosem tudjuk meg.
2018. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ugye írtam alig ittam még pár kortyot, es már onnantól nagyon éreztem.
2018. jan. 29. 22:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Na figyu! Szórakozóhely: piát csak akkor fogadj el, ha bontatlan üvegből töltik, hallod a fémzáró elpattanását, vagy a dugóról előtted tépik le a műanyag zsugorfóliát, vagy ha szórakozóhelyen a pultos tölti ki és teszi eléd azonnal megfogod és beleiszol. Piádról le nem veszed a szemed ha tömeg van, akár fölé rakod a kezed, ha nincsenek sokan akkor sem teszed le. Piát ha ott hagytál valahol az már ne vedd fel újra. Barátnőkkel együtt kell menni bulizni, opcionálisan fiúk legyenek elérhetők telefonon rövid időn belül.


Ha kis társaságban vagytok, akkor mindenképp legyen barátnő, ha erőltetik a piát akkor is mondhatsz nemet. Ha valami gyanús vagy parázol, akkor véletlenül kiöntöd(mondjuk ne a perzsaszőnyegre) és a következőt az üvegből töltve már elfogadod. Légy kreatív és nem kell hagyni, hogy zsaroljanak bármivel.


Ha nagyon fáradt vagyok, egy sörtől/pezsgőtől simán be tudok állni. Lehet, hogy csak az alkohol miatt erőltette a piát, tök mindegy már. Legyen intő jel.


Istenem, hogy ezt miért egy idegen férfinak kell elmondani... nincs a lányoknak anyjuk, apjuk?


Btw, a pezsgőből reggelre kimegy a szénsav. A szénsav miatt üt be gyorsan a sör a pezsgő meg a sarki fény. A többi pia lassabban szívódik fel.

2018. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akár ez is benne van a pakliban, de mivel azt írod, hogy mar egy kevés is "kiüt" és fáradt is voltál, egyáltalán nem biztos. Igaz, azért az okot adhat gyanúra, ha nagyon erőltették a dolgot, de ezt így utólag már nem nagyon fogod.
2018. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyet tehetsz: legközelebb, ha ilyen van, bármennyire is erőltetik, ne fogadd el.
2018. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nem szórakozóhelyen történt. A fiú egyértelmű volt ,hogy meg akart kapni egy éjszakára, es nem volt benne biztos hogy ez önszántambol össze fog jönni, sőt.. kijelentettem semmi olyat nem akarok. A pezsgőt felbontotta, viszont abba a pohárba már lehet előre belecsepegtette. Vannak dolgok amiért úgy gondolom, hogy valamit tett abba a pohárba.
2018. febr. 1. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!