Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogyan lehet készíteni dalt az Utau-val? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Amikor renderelni szeretném a .wav-ot, hibát ír, 'fájl nem található', csak nem tudom, melyiket nem leli.


Az angol változatot már ráengedtem, csináltam is valami .mid fájlt, csak nem tudom, mivel tudnám lejátszani, hogy mit is alkottam.


Egy .usd fájlt is csináltam már.


Egy német hangcsomagot is szedtem hozzá, meg egy angolt, ami valami 1 giga .zip-ben, úgyhogy nem mertem ráengedni, mert annyi mappa volt, tele mindenféle .wav-okkal, és nem tudtam, van-e ilyen, hogy csak egyes verziókkal kompatibilis a hangcsomag, stb.


Alapból volt egy Uta nevű hangcsomag.


Nekem egyébként portable Utau-m van, és abból is a 0276-os.


Letöltöttem egy installert is, aminek a verziója a 0418e, de azt nem raktam fel, mert azt olvastam, hogy az japán, és nekem alapból a Windows nem jól jeleníti meg a japán karaktereket, de például már Notepad++-ban vaggy jegyzettömbben igen, de a jegyzettömbös az alapból volt, hogy ott normál japán karakterek jelentek meg.

Mondjuk japán karakterekkel írni sajnos még nem tudok a gépen, mert a japán billentyűzet is csak latin karaktereket ír.



2018. jan. 30. 18:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!