Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ukulele! Megvegyem, vagy csak...

Ukulele! Megvegyem, vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes megvenni az említett hangszert? Szűk fél éve egyre jobban vonz :D Nem tudom eldönteni, hogy tényleg szeretném-e, vagy csak ideiglenes fellángolás. Ti honnan tudjátok, hogy valamire tényleg szükségetek van?

U.i.: Nem arról van szó, hogy bizonytalan vagyok, inkább csak félek, mert ez már picit nagyobb beruházás.

(3 hangszeren játszom, ez lenne az első ukulele)



2018. jan. 31. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A többi hangszeren mióta játszol? És mennyi idő vágyódás után vettél saját hangszert?
2018. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Vedd meg. Ha megunod, legfeljebb eladod.
2018. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én már kb 7 éve gitározom(klasszikus,akusztikus,elektromos) és most karácsonyra vettem az első ukulelémet.Nekem nagyon bejön, aranyos kis hangszer.Már kb 60-70 euró értékben simán lehet tök használhatókat találni, szóval hajrá
2018. febr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vegyél egy olcsó ukulelét. Azért egy alsó kategóriás ukulelét már pár ezer forintért lehet venni. Aztán ha úgy látod, hogy tényleg érdekel, akkor pár hónap múlva vegyél egy normálisabb darabot. Én ezt tenném.
2018. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!