Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem Vaterán 2500 Ft-ért, a...

Vettem Vaterán 2500 Ft-ért, a szállítási költséghez 910 Ft-ot írt. Így 3410 lett volna. Belföldi Postautalványon fizetek, megbeszélés alapján, előre utalással kapom ajánlva a levelet. Azt mondta az eladó, hogy 2500 Ft+330 ft-ot fizessek be?

Figyelt kérdés

Egy képet képet vásároltam, ha számít.

De nem értem, hogy akkor ez így hogyan is van.



2018. febr. 1. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem az eladót kérdezed?


De nyilván amikor meghirdette kiválasztott egy szállítási sablont, de mivel nem futárral, vagy automatába küldi, hanem postai ajánlott levélként, így kevesebb a szállítási költség.

2018. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áhh, így már értem4 Nagyon köszönöm! Sokat segítettél.
2018. febr. 1. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:

az is lehet h utánvéttel lenne 910 Ft, akkor a postásnak fizetsz kézbesítéskor. viszont, ha előre utalsz, akkor nemkell drágább postai szolgáltatást választania, csak simán feladja, így neked nem kell magasabb kostai díjat fizetned.


amúgy tényleg tőle kellett volna megkérdezni, hiszen mi csak tippelgetünk, ő meg biztosan tudja, hogy mi a helyzet...

2018. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!