Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihez mennyek tetoválás szalonba?

Kihez mennyek tetoválás szalonba?

Figyelt kérdés

Felvidéki magyar vagyok. Elnézést kérek a helyesírási hibáimért.


Azt szeretném kérdezni, hogy van egy ismeretségem aki csinál tetoválást. Ráírtam, de nem jelentkezett.


Városban kérdeztem egy szalónba, és mindjárt elfogadtak volna.


Kihez mennyek? Ismerőshöz vagy egy idegenhez.


Fiú vagyok, illene nekem a fektetett nyolcas, patkó, négylevelű levél? Vagy valamilyen tippek szerelem, szerencse szimbólumot ismertek?


Az utolsó kérdésem az, hogy hány napig nem mosakodhatok vele? Lehetek allergiás a tetoválásra? És ha igen hogyan gyógyíthatom?


Nagyon megköszönném a válaszokat, tanácsokat.


2018. febr. 2. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

"Kihez mennyek? Ismerőshöz vagy egy idegenhez."

Olyanhoz, akinek láttad a munkáit és meg vagy vele elégedve.


"Fiú vagyok, illene nekem a fektetett nyolcas, patkó, négylevelű levél?"

Sablonos.


"Az utolsó kérdésem az, hogy hány napig nem mosakodhatok vele? Lehetek allergiás a tetoválásra? És ha igen hogyan gyógyíthatom?"

A beavatkozás előtt a művész mindenről részletesen tájékoztatni fog - feltéve, hogy nem valami ősemberhez mész.

2018. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!