Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hol jobb dolgozni?

Szerintetek hol jobb dolgozni?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb? Dolgozni 130 ezerért és ez a munka szinte semmitteves, vagy dolgozni 170 ezerert de itt a munka tenyleg ko kemeny es vegig kell tolni azt a 8órat. (Az első az kis magàncég (nem az enyem), a masodik multi ceg)

2018. febr. 4. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsöt vállalni mellet max még másodállás.
2018. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előrebocsátom, ez az én véleményem, nem kell vele egyetérteni. Sok olyan helyen dolgoztam, ahol szó szerint nem kellett csinálni semmit (igaz, cserébe legalább a fizetés is szar volt). Nagyon rosszul éreztem magam, hiányzott a produktív, értelmes tevékenység, és frusztráló volt egész nap azon erőlködni, hogy úgy tűnjön, mintha lenne valami dolgom, nehogy feltűnjön a főnöknek, hogy teljesen feleslegesen vagyok itt és kirúgjon. Biztos, hogy a 2. lehetőséget választanám, és nem csak a pénz miatt.
2018. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!