Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kapok egyetlen...

Miért nem kapok egyetlen kérdésemre sem választ? Annyira gagyikat teszek fel, vagy nem tudom miért? Csak az imikimi szerkesztőben szerettem volna az animált kép méretét csökkenteni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 00:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem ismerik a imikimit?


Pl én soha se halottam róla

2010. jún. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

talán mert nem tudjuk a választ... de az is lehet h simán csak terhes vagy a medvedisznóembertől!

Babi néni

2010. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi,sokat segített egy ujabb link,nem akartam kötekedni.Amúgy egy 61 éves nyanya vagyok
2010. jún. 7. 02:00
 6/19 anonim ***** válasza:
Na és aztán, én meg 59 éves nyanya vagyok és jelenleg biztonsági őr. Viszont harminc évig közszolga voltam, ott tanultam ECDL-t. (Én linkeltem).
2010. jún. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor Neked köszi,csak én autodidakta mód tanultam,ezért is vagyok néha tudatlan jaaa és gratula ...
2010. jún. 7. 02:11
 8/19 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ilyen öreg nyanyák vagytok mert 1-akkor nem írnátok ilyet magatokra 2-az öregek nem szoktak netezni csak punnyadnak az opera zenénél! ()bár megjegyzem én nem zseretem azt a fajta zenét deháttérneknagyon jó!
2010. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tévedsz, az ötvenes korosztály egyre inkább fent van neten, legfeljebb nem itt. Nagyon sokan vesztették el az állásukat és előtte elvégeztették velük a tanfolyamot, dolgoztak számítógépen.
2010. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja és hogy elhidd: 1950-ben születtem és 18 éve bűvölöm a monitort. Sajna valóban nyanya (szebben nagyi) vagyok, de a kedvenc zeném a metál és a rock.
2010. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!