Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kapok egyetlen...

Miért nem kapok egyetlen kérdésemre sem választ? Annyira gagyikat teszek fel, vagy nem tudom miért? Csak az imikimi szerkesztőben szerettem volna az animált kép méretét csökkenteni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 00:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Egyébként aranyos voltál,aki az öregséget párosítod a butasággal.Nem mondanám,hogy "öreg" csak egy más korosztály és talán erre a korra már van önkritikánk!

Hogy mennyire fenn vagyunk a neten?,napi 10-12 óra,aktív szerkesztés,én speciel videókat és animált képeket

Megköszönném,ha megnéznéd ezt a linket,itt kissé megismersz,talán változik a véleményed..

[link]

Egyébként imádom az új stílust zeneileg,metálosok ne kíméljetek

2010. jún. 8. 13:22
 12/19 anonim ***** válasza:
Szereted az Pokolgépet és az Ossiant? Youtube-on nagyon jó videók vannak fent.
2010. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, pl..az Ossian 15 perc a csengőhangom,a Pokolgép is bejön és még sok más,mint Kowalsky Mega vega,sorolhatnám,Quimby a kedvenc..no hallod,3 srácot neveltem,nem igazán volt közkedvelt a "csöpögös" dallam,vagyis beleneveltek,hogy ne öregedjem meg,amiért most hálás is vagyok.
2010. jún. 9. 14:43
 14/19 anonim ***** válasza:

Én pedig Nyilas jegyében születtem, akik akárhány évesek, fiatalosnak érzik magukat. Kiscsillag, Quimby is nagyon bejön, de ez sem akármi (az énekes hölgyet régóta ismerem).

http://www.youtube.com/watch?v=A8cYgbKHmU0

2010. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi a frankó zenét,na látod,ezt az énekesnőt nem ismertem és örülök hogy bemutattad..Én is szeretnék Neked bemutatni valakit,sajna nem ismerem,de számomra kuriózum..

http://www.youtube.com/watch?v=ugmxydkWgVI

2010. jún. 9. 21:29
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha érdekel sok szines téma és jó kis társaság, akkor nézd meg ezt az oldalt, érdemes. Vannak zenei videók is. [link]

Köszi a videót.

2010. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Rendben,regizek és belépek a táborba,szeretem az új arcokar,érdekes embereketés a különlegességeket.Köszi az invitálást..
2010. jún. 9. 23:06
 18/19 anonim ***** válasza:
A Sorsfonalak az egykori nagy Asztroweb egyik utóda, sok régi taggal. De szívesen látják az új érdeklődőket is.
2010. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,már be vagyok regizve és böngészgettem is,csak még nem kerestem új barátokat...pancsuri49 névvel vagyok fenn,ha gondolod,keress meg,megköszönném..
2010. jún. 11. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!