Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebből keletkezhet hátrány az...

Ebből keletkezhet hátrány az életem során?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy engemet nem érdekel semmi. Tehát tojok az egész világra. Nem érdekel, hogy mi történik körülöttem, nem érdekel, hogy mit mondanak rólam. Semmi. Iskolában, órán is csak azt hallom meg, ami érdekel. És nem kell odafigyelnem, mert mégis megtudok tanulni mindent ötösre. Az esetek nagy részében meg sem hallom amit mondanak.

És ez jellemző, bármiről van szó és bárhol vagyok. Nem nézek híradókat, nem olvasok újságot. Ha meghallom valahol, hogy a városban lesz valami (pl. koncert, vagy bármi), így reagálom le, hogy "kit érdekel", "leszarom"...

Én úgy vagyok vele, hogy mindenki törődjön a saját dolgával...Betörtek egy házba/kiraboltak valakit???..."kit érdekel?"

Ez nálam már nagyon régen így van, és nem tudom, hogy ebből adódhat e hátrány, amely megnehezíti az életemet. 16/F


2017. dec. 12. 20:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Elég hülyén fogalmaztam tudom....de nekem mindegy, nem érdekel
2017. dec. 12. 20:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Hátrány annyiból lehet hogy egy idő után a barátaidnak elege lehet abból, hogy téged semmi nem érdekel, és otthagynak, vagy legalábbis negatívabban állnak hozzád, illetve új helyen nehezebben szerezhetsz barátokat.

Illetve ahogy matektanárom mondaná "Sivár életed lesz, fiam."

2017. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom, hogy lesz e hatranyod.
2017. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Képzeld magad elé, hogy mennyit tudnál elérni, ha kivonulnál a pusztába egyedül, meztelenül, minden nélkül.

Tudásod se lenne.

Aztán nézd meg, hogy mi minden van most körülötted.

A kettő közötti a hátrány, ami érhet.

Ja, és a helyesírásod se a legjobb.

2017. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem jól írtam le, hogy mi a helyzet, de nem ennyire súlyos az eset.

Tehát a családomat, barátaimat, rokonságot mindig meghallgatom. Az is érdekel, hogy merre sodor az élet, amelyet előre nem lehet meghatározni, ezért is tanulok. Csak éppen órán nem figyelek oda, inkább lazítok. Úgy is képes vagyok rá, hogy megtanuljam a tananyagot.

De súlyos szinten tojok egy nagyot arra, hogy ezeken kívül mi történik.

UI: helyesírásért bocsi, de telón vagyok és gyakran ejtek rajta helyesírási hibákat.

2017. dec. 13. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor úgy képzeld, hogy a családoddal és a mai tudásoddal vonulsz ki a pusztába.

Ők néha bemehetnek a városba, te meg nem.


Az meg, hogy elég okos vagy ahhoz, hogy külön tanulás nélkül is elvégezhesd EZT az iskolát, nem jelenti azt, hogy a következőnél is így lesz, vagy pedig az életben majd nem fog hiányozni.

Általában az a tapasztalat, hogy amit MOST nem tanulsz meg, azt kb. háromszoros munkával lehet pótolni majd később - munka mellett.

2017. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!