Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ex legjobb barátja tabu?

Ex legjobb barátja tabu?

Figyelt kérdés

Volt barátommal nem rég lett vége a kapcsolatunknak. Igazából kapcsolatnak se nagyon nevezhetö, mert még 1 hónapig sem tartott, viszont már volt köztünk valami májusban is. Azt tudni kell hogy ö az osztálytársam :D a kérdés az lenne, hogy nagyon fura lenne, ha esetleg úgy alakulna hogy együtt leszek a legjobb barátjával. A sráccal már találkoztam egyszer és külsöleg is bejön, meg a személyisége is (már több napja beszélünk)

Vélemények?:D



2018. febr. 7. 21:36
 1/3 anonim válasza:
Azonnal lecsapni Rá
2018. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lol dettó az én sztorimat írtad le. :D 2016 májusában kezdtek alakulni a dolgok az akkori olyszálytársammal. nyáron összejöttünk kb másfél hónapra, rossz volt. Előtte egyszer találkoztam a legjobb barátjával, 3-man beültünk egy kocsmába. A szakítás utnán beszélgettem vele (a legjobb barátjával) pár napig, bejött külsőleg és meglepően sok mindenben egyeztünk. Azon gondolkodtam, hogy mennyire tabu az ex legjobb barátja. Végül összejöttünk. A volt barátommal már nem igazán beszélnek, akkor összevesztek emiatt nagyon. De mi azóta is együtt vagyunk, lassan két éve.

Én nagyon jól jártam vele, ő is boldog így. De akár mondja akár nem, mégis elvesztette a legjobb barátját miattam. Dönts az alapján, hogy ez mennyire éri meg, mennyire illetek össze.

2018. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kika200 válasza:
Szia én nem jönnek össze vele sajnos nekem is van egy ilyen sztorim igaz én csak bosszúból csináltam mivel megcsalt ezért akkor rá hajtottam a legjobb barátjára de csak 1 éjszaka volt amit azóta is bánok és soha többet nem tennék ilyet ez egész életeden át kísérni fog ha véletlen nem jön össze vele. Én sem akartam csak valahogy megtortent szerettem az exem nem akartam neki fájdalmat okozni meg akkor sem ha megcsalt de részeg voltam fiatal és mondtam h miért ne na aztán másnap mondtam a legjobb barátjának h senki nem tudhassa viszont ez nem így lett mindenki megtudtad és méghozzá az exem szulei is azt hitték én csaltam meg az exem. Igaz nem ugyan az mint veled de sajnos rosszul is el sülhet és te fogod bánni
2022. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!