Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyát, hogy...

Hogy vegyem rá anyát, hogy elengedjen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nemsokára lenne az egyik kedvenc bandám koncertje Pesten, de anya nem akar elengedni. Egyik barátnőmmel mennék. És még soha nem engedett el eddig sehova. Pedig normális gyerek vagyok, jól tanulok. Segítsetek kérlek!

16L


2018. febr. 7. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pestre én sem engednék el két kislányt koncertre. Keress megbízható felnőttet, akivel mehettek, akkor talán elenged az anyukád.
2018. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyire laksz messze? Ha órákig kell vonatoznod, akkor én sem engednélek el. Ha a közelben laktok, akkor elengednélek. Esetleg ha ő hozna-vinne? Nem lehet sokkal hosszabb 2-3 óránál az egész, bár sokszor csak 1 óra. Esetleg ha ő is veletek menne? Nem mellettetek állna, hanem kicsit hátrébb, ahol még tud figyelni, látja, hogy nincs semmi baj. Próbálj meg azzal érvelni, hogy ez a kedvenced, nem egyedül lennél, 16 éves vagy, azaz már elég önálló, élmény lenne az egész életedre. Mert tényleg az lenne. Egy koncert nagyon jó emlék lehet, nagyon fel tud pörgetni, feltölteni energiával. Főleg, ha a kedvenc bandádról van szó. Nem félthet így mindentől, elveszi a fiatalságod.
2018. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valóban a kompromisszum a megoldás


egy felnőtt kísérjen el titeket, akár összekötve bevásárlással, mittomén


amikor anya nem ideges és nyúzott, hanem laza és pihent, akkor beszélj vele, add elő, hogy neked ez mennyire fontos, és hogy megérted az aggodalmát, de szeretnél vele közösen megoldást találni erre... bla-bla

2018. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!