Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak még Violetta imádók?

Vannak még Violetta imádók?

Figyelt kérdés
Multkor megnéztem a Violetta filmjét, és gondoltam rákérdezek, hogy van itt e még valaki aki szerette/szereti :)) nemis tudom miért csak érdekel ez az egész a nagy mánia miatt, hogy egész mostanáig e tart vagy csak átmeneti volt e. Igen tudom hogy már rég vége az egésznek de vannak olyanok akik aztmondták magukról hogy “forever V-lovers” és kiváncsi vagyok hogy még vannak e olyanok :)

#Violetta #violetta imádók #violetta film
2018. febr. 8. 01:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
Igen, vannak Violetta fanok. Én is az vagyok. Szerintem a Violetta rajongók nagy része már nagyobb lett, ezért kicsit diszkrétebben rajonganak érte. De attól függetlenül, hogy nem járunk Violettás ruhákban és nem éneklünk Violetta dalokat, attól még imádjuk. A legtöbben szerintem már inkább Tiniért rajonganak. És ha nem is mutatják ki, az igazi fanok a szívükben örökké V-loversek lesznek! :)
2018. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ahogy mondod...💪❤
2018. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Amíg élek Violetta fan leszek!

18 éves vagyok, de mai napig úgy szeretem mint 13 évesen! Sokat köszönhetek ennek a sorozatnak! Az emberek, a dalok, a történet, a MINDEN!

Aki tényleg igazán szerette, az szereti is a mai napig!

Amúgy meg sok fiú is szereti!

Pl az egyik barátom 21 éves és mai napig szereti! Ezért nem b*uzi, meg minden ilyen hülyeség!

Ez gyerekes felfogás..

Milyen világban élünk, hogy valaki azért b*zi meg minden ilyen csúnya dolog mert szeret egy sorozatot?!

Na ne nevettessetek!!

2018. szept. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!